Як побудувата канадський будинок ДЕШЕВО? З чого найдешевше будувати будинок? Частина 1.

Самий дешевий - канадський будинок!

Будівництво дешевих канадських будинківЗараз з усіх боків тільки й чути криза, гривня падає, економіка валиться. Кожен новий уряд просить нас трохи почекати. І ми чекаємо. А навіщо? А скільки ще? Життя проходить повз ...
Будувати в період кризи можна і потрібно. Одним з основних аргументів на користь будівництва саме в момент подорожчання валюти може бути те, що не всі будівельні матеріали встигають дорожчати строго пропорційно зростанню долара. Тобто, багато постачальників, які вже прив'язалися до долара, легко йдуть на поступки. Адже реально подорожчав тільки імпортний продукт ОСП, однокомпонентний поліуретановий клей, трохи пінополістирол, комплектуючі для складання, а заробітна плата, оренда цехів, брус ще НІ!


Затрати на аренду, заробітня плата працівників, вартість товарів українського виробництва
- ЗДОРОЖЧАЮТЬ ПОВІЛЬНО!


Але ця ситуація зміниться, в сторону збільшення, вже через кілька місяців. Ловіть момент зараз. Тільки зараз можна побудувати дешевий будинок. Але він повивен бути теплим, надійним і дешевим.

Ми вважаємо, і багато хто з цим погодилися, найбільш відповідає цим вимогам будинки побудовані за каркасною, канадською технологією із застосуванням СІП панелей.

  • Як побудувати будинок дешево, недорого?

  • Як побудувати хороший і доступний за ціною будинок?

  • Яку вибрати технологію, щоб будинок вийшов якісним і недорогим?

  • Чи можна побудувати недорогий будинок самому?

Саме такі питання ставлять більшість замовників. Ми спробуємо допомогти розібратися.

Площа будинку.

Будівництво дешевих канадських будинківЗвичайно, спочатку потрібно почати з вибору проекту майбутнього будинку. Його планування повинно бути достатнім для Вашої родини, без зайвих приміщень, якщо Ви ставите завдання побудувати канадський будинок ДЕШЕВО.

  • Подумайте, скільки людей буде жити в майбутньому будинку?
  • Скільки кімнат Вам буде достатньо для проживання?
  • Яка площа кімнат планується в новому будинку Будинок повинен бути невеликим.

Зазвичай, це будинки площею забудови від 100-160 м.кв. Причому етажність не має ніякого значення. Це можуть бути і одноповерхові, і двоповерхові будинки.

Дача, садовий будиночок, гостьовий будинок - це зовсім інше. Інші завдання. Є необхідність проживання тільки влітку, а значить дачний будинок повинен бути недорогим, відносно теплим, достатнім для ночівлі сім'ї. Адже більшість часу дня буде протікати на садовій ділянці. Для таких будиночків достатнім буде площа від 40-60 м.кв.


ДИВИТИСЬ АКЦІЙНІ проекти дачних будинків


Точніше сказати - планування і розмір майбутнього недорогого канадського будинку з СИП панелей,
повинен відповідати основним потребам Вашої сім'ї БЕЗ НАДМІРНОСТЕЙ!


Тип будинку

Немає чіткого визначення, який каркасний, канадський будинок дешевше - ОДНОПОВЕРХОВИЙ або ДВОПОВЕРХОВИЙ.

Давайте розберемося.

Одноповерховий будинок площею забудови 100 м2 (10 * 10 м) має довжину фундаментної стрічки близько 40 м.п. Двоповерховий будинок тієї ж площі 100 м2 = 50 + 50 м2 (10 * 5 м) має менший фундамент 30 мп., А значить і вартість фундаментних робіт обійдеться дешевше.


ВИСНОВОК.
Вартість фундаменту двоповерхового будинку - обійдеться ДЕШЕВШЕ.


Кількість матеріалів для будівництва двоповерхового будинку знадобиться більше. У таких будинках обов'язково присутній міжповерхове перекриття і сходи. Але в одноповерхових будинках часто більше внутрішніх перегородок.


ВИСНОВОК.
Кількість матеріалів для двоповерхового будинку - ДОРОЖЧЕ.


Площа даху. У даху, приблизно та ж арифметика. Площа даху одноповерхового будинку майже в два рази більше площі даху двоповерхового будинку при однаковій площі забудови. Звичайно ж, покрівельних матеріалів для двоповерхового будинку, знадобиться менше.


ВИСНОВОК.
Матеріали для покрівлі двоповерхового канадського будинку - ДЕШЕВШЕ.


Дешевше робота з укладання.

Конфігурація даху. Значно заощадити можна, якщо конфігурація даху буде простою. Складна конфігурація покрівлі тільки збільшить вартість будинку і за матеріалом, і за вартістю складальних робіт.


ВИСНОВОК.
Дах у недорогого будинку побудованого за каркасно-панельної технологією повинен бути ПРОСТИЙ.


Фасадні роботи. Звичайно, площа фасаду двоповерхового будинку більше площі фасаду одноповерхового. Заощадити можна буде тільки на вигляді фасадної обробки. До бюджетних фасадів ми б віднесли сайдинг або мінеральну штукатурку «короїд». Вибір за вами. Хотілося б відзначити, що зібраний з СИП панелей будинок має ідеально, як для цегельного, рівні стіни. Тому, швидкість нанесення фасадної обробки дуже велика, звідси і дешевизна таких робіт.


ВИСНОВОК.
Фасадна обробка канадського будинку з СИП панелей обійдеться ДЕШЕВШЕ.


Внутрішнє оздоблення канадських будинків. Унікальна канадська, каркасна технологія, із застосуванням СІП панелей, дає можливість майбутнім господарям деякі внутрішні роботи виконувати самостійно. Наприклад, обробка стін гіпсокартоном. Ця робота не вимагає спеціальних навичок, а ідеально рівні стіни, які є перевагою технології СІП, будуть тільки помічниками.


ЧИТАТИ СТАТТЮ "На чому ще можна заощадити і побудувати канадський, каркасний будинок дешево?"


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ