Будинки з СІП панелей в Києві

Чому будинок з СІП панелей?

СІП панеліОстаннім часом, будівництво будинків з СИП панелей, особливо в Києві, викликає підвищений інтерес у майбутніх замовників.

Давайте розглянемо чому.

Домокомплект з СІП панелейБудівництво з СИП панелей вигідно відрізняється від класичних технологій, в першу чергу своєю доступністю для самостійного будівництва і низькою ціною. Будинок не будується, а скоріше збирається як конструктор. І справді, комплект будівельних матеріалів (домокомплект) приїжджає на місце будівництва у вигляді готових елементів конструктора і збирається за канадською технологією, як по інструкції до гри.

Будинки з СІП панелейВражає швидкість збірки або будівництва будинків з СИП панелей. Такий будинок, із загальною площею 120 кв.м., буде зібраний невеликою бригадою з чотирьох чоловік всього за два тижні. І ще, знадобитися стільки ж часу що б будинок постав у стані під оздоблення. З поставленими вікнами і дверима, з захищеним дахом і повним зовнішнім оздобленням фасадів.

Внутрішнє оздоблення будинків з СІП панелейТакі будинки не схильні до усадочної деформації, тому до внутрішнього обробки, оздоблення приступають відразу за погодженням з власником будинку. Першим етапом робиться розводка сантехніки і каналізації. Методів укладання кілька, але найпоширеніший, це закладка інженерних систем в СІП панелях стін і перегородок. Інший метод, це розводка по стінах, а ховається вона за допомогою споруди гіпсокартонного каркаса або іншими видами внутрішнього оздоблення. Противники першого методу говорять про можливе порушення несучого каркаса і важкому доступі до покладеним трубах.

Внутрішнє оздоблення будинків з СІП панелей

Внутрішнє оздоблення будинку з СИП панелей.

В захист скажемо, що в разі прориву труби, при першому і другому методах розведення мереж, потрібно руйнування чистове оздоблення.

Наступним етапом внутрішніх опоряджувальних робіт у канадських будинках з СІП панелей, буде кріплення гіпсокартону до стін і розводка електричних систем. Методики схожі з розводкою сантехніки. Прихильники і противники такіж самі.
Останнім етапом внутрішньої обробки таких будинків буде оштукатурювання стін під чистову обробку. Практично нічим не відрізняється від класичних методів внутрішньої обробки інших будинків. З кількома АЛЕ. В СІП панельних будинках:

  • низькою ціною за виконувані роботи
  • прогнозованою кількістю оздоблювальних матеріалів
  • високою швидкістю і якістю виконуваних робіт

Ціна СІП панельного будинку
від 210 у.о. за кв.м. загальної площі


Характерні риси будівництва з СІП панелей

Проект будинку з СІП панелейДля будівництва таких будинків необхідний ретельно підготовлений проект.
Це класичні приватні будинки з цегли і газоблоку, можна дозволити будувати по картинці або кресленням від руки.

Будинок з СІП панелей у КиєвіДля будинків з СИП панелей такий підхід не підійде. На місце будівництва повинен приїхати повністю підготовлений на виробництві комплект матеріалів (домокомплект), а без карт-розкрою, зроблених на підставі проекту, його виготовити неможливо.
Іноді звичайно, вдаються до самостійного будівництва будинків за канадською технологією з панелей і розкроюють цілі панелі прямо на ділянці. Найчастіше, такий метод призводить до збільшення витрат на СІП панелі і неякісної збірці.

Виробництво СІП панелейМи радимо, починати самостійне будівництво канадських будинків тільки після підготовки проекту, а комплект матеріалів повинен бути проведений тільки заводським методом. Тоді і матеріалів піде менше, і підганяти елементи панелей не доведеться.

Зимове будівництво з СІП панелейПобудовані з СИП панелей будинки характеризуються високим ступенем енергоефективності. Взимку в таких будинках тепло, влітку прохолодно, а енергії витрачається в рази менше, ніж в будинках їх цегли.
Панелі мають невелику вагу. Побудований з них будинок може важити всього 15-20 тонн. До порівняння, одна цегляна стіна може важити більше. А значить, відпадає необхідність городити дорогий масивний фундамент. Що в свою чергу, значно знижує загальну вартість будівництва.
Будівництво будинків з СИП панелей ви можете побачити і взимку. Нагадаємо, домокомплект готується на заводі, а ось сам процес складання без мокрих робіт. Що дає можливість будівництва і внутрішньої таких будинків протягом всього року. Зимове будівництво з СИП панелей.


СМОТРЕТЬ все проекты домов из СИП панелей


Ціна будівництва будинків з СИП панелей в Києві

Багато перерахованих рис будівництва таких будинків, сприятливо позначилися і на остаточну ціну. Повністю побудований канадський будинок з СІП панелей в Києві, може коштувати від 400 - 500 у.о. загальної площі. І це в стані ПІД КЛЮЧ, просто заходь і живи. Залишиться тільки почепити навісне обладнання.
За такі гроші в Києві можна купити квартиру з голими стінами. Де ще стільки ж доведеться вкласти до стану наших будинків.


Ціна будинку з СІП панелей
від 210 у.о. за кв.м. загальної площі


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК вартості, ціни будівництва з СІП панелей


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ