Енергозберігаючий будинок

Енергозберігаючий будинок - дім побудований за новітніми технологіями!

Будуємо енергосберігаючі будинкиПрактика довела, що будинок, побудований з дотриманням усіх сучасних норм, правил, новітніх будівельних технологій, навіть без використання інженерних систем, може заощадити до 75% тепла.

Нові методи будівництва, нові технології - дозволяють досягти найбільшого результату самим банальним способом - утепленням стін або просто теплими стінами (СІП панелі) і дахом. А особливо теплим дахом із СІП панелей!!!

Що собою уявляє СІП панель, головний елемент енергосберігаючого будинку?

Будуємо енергосберігаючі будинкиКонструкція складається з кілька влагостійких ОСП-3 плит і внутрішнього утеплювача - NEOPOR, але частіше спеціального вогнестійкого пінополістиролу ПСБ-С-25 ГОСТ. СІП панелі або сендвіч-панелі, як їх ще називають, володіють якостями, які значно переважали властивості традиційних, класичних матеріалів таких як, цегла, газобетон або навіть дерево. Завдяки низькій тплопровідності, вони дозволяють економити енергоресурси в рази ефективніше, ніж класичні, застарілі технології.

Товщина СІП панелі в 160 мм утримує тепло ефективніше півметрової стіни з бруса або 2 метрової, з цегли. При наявності в в будинку із СІП панелей припливно-витяжної вентиляції або рекупераційних систем - влітку зберігається помірний комфортний мікроклімат, а взимку комфортне тепло. Після спеціальних вимірів, зроблених в морозну погоду, було встановлено, що втрати тепла в енергосберігаючому будинку коливаються від 30-150С градусів на добу. Це означає, що виїхавши на роботу, Ви сміливо можете приглушити до мінімуму обігрів будинку, а прийшовши ввечері додому, практично не помітите зменшення температури. Така унікальна властивість енергосберігаючого будинку із СИП панелей, зберігати тепло довгий час, може виявитися корисним і при аварійній ситуації, якщо необхідно підключити альтернативне джерело опалення, наприклад - затопити камін або підключити генератор. Часу на ці операції у Вас буде більш ніж достатньо.


До відома: будинок з СИП панелей площею в 200 кв. м при підключеному газовому опаленні і
зовнішній температурі повітря - 12 С ° витрачає на обігрів всього приміщення 15 куб/м природного газу.


Будинок з цегли, але площею в 75 кв. м з тією ж
витрачає 33 куб. м. за добу.


Енергозберігаючі вікна

Будуємо енергосберігаючі будинкиВитрати на опалення в будинку, де відсутнє правильне оскління - збільшуються в кілька разів. Як показали проведені виміри, в будинку з площею 150 кв. м де встановлені звичайні вікна, тепла витрачається таку саму кількість, яке потрібно на гаряче водопостачання, освітлення та приготування їжі, разом узятих.

За канадською технологією будівництва ми рекомендуємо Замовникам встановлювати вікна з шириною рами не менше 70 мм. У таких системах і стулка теж широка, що дозволяє поставити якісний, широкий, двокамерний склопакет, наприклад - 36-40 мм. Не зайвим буде і спеціальне, енергозберігаюче скло, яке має нанесення на одній зі сторін, що відбиває теплову хвилю в сторону джерела тепла. Взимку, відображаючи тепло всередину будинку, а влітку, навпаки на вулицю. Якщо є така можливість, то встановіть склопакети з інертним газом (аргон) всередині. Такі вікна ефективніше зберігають комфортну температуру всередині будинку на 35-40%. Але, фірм, що мають таку установку, для заповнення газом склопакетів, дуже мало. Тільки в Києві їх всього дві.

Правильний дах енергозберігаючого будинку - теплий дах

Будуємо енергосберігаючі будинки Сумарна кількість накопиченого тепла всередині приміщення в зіткненні з температурою навколишнього середовища, складає поняття загальної теплової інерції будинку. Було відмічено, що всі речі, які знаходяться в будинку мають властивість накопичувати в собі теплову енергію, якої вистачає на підтримку комфортної температури, на деякий час. Навіть в будинках, побудованих за простою канадською технологією, де тільки зовнішні стіни збираються з СИП панелей, а дах утеплена кроквяна система - за рахунок властивостей теплового опору тільки стін, можна добитися не дуже високого рівня теплової інерції. Але навіть в таких будинках, при значній мінусовій температурі на вулиці і непрацюючому опаленні, температура внутрішніх приміщень знижується всього на 10-15 градусів за добу. А ось якщо внести незначні зміни в конструкцію майбутнього будинку, ці показники можна суттєво збільшити.
Мається на увазі, що в будинку буде зібраний з теплим дахом з таких же СИП панелей. В такому випадку, втрати тепла складуть всього від 30-50С градусів на добу, що в три рази ефективніше, ніж у будинків побудованих за простою канадською технологією.

Як правильно розмістити енергозберігаючий будинок на ділянці?

Наші архітектори, на етапі проектування, зможуть запропонувати вам свої послуги з планування майбутнього будинку, що в подальшому допоможе вам знизити не тільки енерговитрати, а й підвищити рівень ефективності експлуатаційних характеристик матеріалу. Наприклад, вікна, що виходять на південну сторону, особливо взимку, на якість обігріву будинку істотно не вплинуть, а ось спрямовані на схід «захоплять» найбільше сонячних променів, а значить, збільшать внутрішнє тепло. У літню пору року для того щоб уникнути перегріву, фахівці рекомендують облаштовувати горизонтальні конструкції трохи вище вікна, це можуть бути різних розмірів, козирки, навіси типу «маркізи», стельові тераси і багато іншого. Якщо будинок має один поверх, то найдоцільніше збільшити карниз покрівлі (виступ).


ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ будівництва енергосберігаючого будинку


Джерела опалення, які вміють економити для Вас.

Система опалення енергосберігаючого будинку повинна бути: наявністю і низькою вартістю енергоносія, а також повна незалежність системи ...

  • Твердопаливні котли

Для енергоефективного будинку найкраще використовувати твердопаливні котли. Це завжди тепло, навіть тоді, коли відсутній газ і проблеми з електрикою. Твердопаливний котел має відносно недорогу ціну, надійний, економічний, не вимагає ремонту довгий час.

  • Електричний котел

Електричний котел нового покоління - поставив і забув. Не потребує додаткової перепланування, а за допомогою електронних регуляторів можлива настройка температури по заданих індивідуальними параметрами.

  • Керамічні обігрівачі

Ефективність і практичність керамічних обігрівачів полягає в їх швидкому нагріванні, і великій кількості теплової віддачі за певну одиницю часу. А також, малою кількістю споживаної енергією. Найбільший обігрівач споживає 500 Вт / год; малий - 370 Вт / год. А встановивши терморегулятори і налаштувавши їх на спеціальний графік роботи - в енергосберігаючих будинках з СИП панелей можна домогтися споживання електроенергії всього 15 К/Вт на добу, що на місяць складе всього 465 К/Вт.


Вартість опалення в енергосберігаючому будинку із СИП панелей
не більше 500 грн. на місяць


Дуже важливий аргумен на користь керамічних обігрівачів - їх зовнішній вигляд. Вони тільки віддалено нагадують класичні батареї, та й батареями їх назвати важко. Швидше картина, частина інтер'єру, його елемент ... А можливість вибору різноманітних кольорів, нанесення будь-яких фотографій, малюнків, робить такі обігрівачі ще привабливішим.

  • Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика має комплексними рішеннями по накопиченню енергії, одержуваної від різних джерел. Буває, що в одному місці використовуються кілька аналогічних систем і методів: сонячний колектор спільно з тепловим насосом забезпечують гаряче водопостачання всього будинку, вентиляцію та опалення, а сонячні батареї - забезпечують їх харчуванням.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ЕНЕРГОзБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ із СІП ПАНЕЛЕЙ


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва енергозберігаючого будинку
від 210 у.ео. загальної площі


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК будівництва енергозберігаючого будинку із СІП панелей


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ