КАМІН у канадському будинку з СІП панелей

КАМІН в КАНАДСЬКОМУ БУДИНКУ - це БЕСПЕЧНО, ПОЖАРОБЕСПЕЧНО!

Будинок збудований за канадською технологією

КАМІН в будинку вже не розкіш

Камін в будинку це незамінний і ні з чим незрівняний елемент затишку, який зможе подарувати власникові величезну кількість позитивних емоцій. Адже, як відомо, людина може нескінченно довго дивитися на три речі: вогонь, воду, і на роботу іншу людину. Будинки побудовані за канадською технологією із застосуванням СІП панелей звичайно вважаються дерев'яними будинками, а вогонь прийнято вважати прямою загрозою для дерева.

Але тільки не в СІП панельних будинках від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж". Заходи пожежної безпеки, які ми застосовуємо, роблять наші будинки з каміном абсолютно безпечними.


Всі СІП панелі, які ми використовуємо для формування стіни за камінами,
додатково обклеюються магнезитовими листами.


Будинок збудований за канадською технологієюБудинок з каміном спочатку визначає більш високий статус домовласника і робить його в очах «скромних» жителів міських квартир мало не власником замку або палацу. Але справа навіть не в суспільному сприйнятті, а в приємному відчутті десь всередині:«На дворі дощ чи сніг, а у мене вдома КАМИН! А значить, мене чекає сьогодні чудовий вечір!»

Декорування КАМІННОЇ ТОПКИ під КАМІН

Але каміном, в наш час прийнято вважати і топки, і печі. Саме топки, найчастіше застосовуються в сип панельному домобудівництві. Вони мають невелику вагу, не вимагають спеціальних навичок по їх установці і легко декоруються

Будинок збудований за канадською технологією

під дорогі каміни, а головне доступні за ціною. Топка, в залежності від виду та розміру, може важити близько 100-150 кг, а якщо додати ще вага оздоблювальних матеріалів, то може вийти вага, наближена до 600 кілограм, а ще вага димохідної системи. Таку вагу не рекомендується ставити на чорнову підлогу першого поверху. Висновок - необхідно робити спеціальний фундамент на місці майбутнього каміна, а це найкраще передбачити на стадії проектування будинку. Для того що б сміливо назвати канадський будинок з каміном пожежобезпечними, необхідно що б роботи з його встановлення виконував саме фахівець. Для СІП панельного будинку необхідно виконати ще одне, дуже важливий захід. Між каміном і сип панельної стіною повинна бути виконана конструкція, що складається з декількох негорючих матеріалів. Найчастіше застосовують кілька листів вогнетривкого гіпсокартону, цементно-стружкової плити або магнезитові листи. Вони захистять внутрішній утеплювач від нагрівання. Перед самою установкою каміна, достатоно буде прикріпити ще декілька шарів негорючого матеріалу, для поліпшення вентиляції стіни за каміном.

Фундамент під КАМІН в канадському будинку

Як ми вже писали, підставою під камін служить спеціальний фундамент, на який укладається негорючий матеріал, їм може бути керамічна плитка або металевий лист. Ми рекомендуємо вибирати тільки ті топки, в яких від вогню Вас буде відокремлювати жаропрочное скло, яке не дає вилітати іскрам з каміну на дерев'яну підлогу. У будинках, побудованих за канадською технологією, застосовуються різні типи димоходів. Найбільш вживаними залишаються димоходи-седвіч з нержавійки. Невелика вага, легкість в монтажі, знову ж доступність за ціною. Тяга в таких димоходах набагато краще, ніж в цегляних. Це досить складна конструкція, що складається з декількох труб розділених мінеральною ватою. Такий димар не пропускає багато тепла, а значить предмети інтер'єру з якими він може стикатися, а в СІП панельному будинку це дуже актуально, не зможуть зайнятися. Але ми б рекомендували такий димар додатково обробляти. Та й краса блискучих труб в багатому надалі оздобленні - сумнівна.
А як здорово, коли ввечері біля каміна збирається вся родина: весело щебечуть діти, ласкаво воркує дружина, статечно міркує про життя глава сімейства. І не потрібен ні бубонить телевізор, ні забирає півжиття комп'ютер. Тільки людина і тепло сімейного вогнища!

ЦІНА, ВАРТІСТЬ КАМІНУ в канадському будинку


ЦІНА, ВАРТІСТЬ КАМІНУ в канадському будинку
від 2000 у.о.


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ