КАНАДСЬКИЙ БУДИНОК

Бажаєте сучасний будинок - це КАНАДСЬКИЙ БУДИНОК

Будинок збудований за канадською технологією

Дві технології КАНАДСЬКОГО БУДИНКУ

Канадський будинок - це дерев'яно-каркасна будова, швидкозбірний, енергозберігаючий дерев'яний будинок. Основою будь-якого канадського будинку виступає, звичайно ж, дерев'яний каркас. За способом передачі навантаження і використовування технології, канадські будинки діляться на:

У таких країнах як Канада і США, каркасні і каркасно-панельні будинки займають чинне місце серед інших будівельних технологій. Відповідно і назва - КАНАДСЬКИЙ ДІМ - міцно закріпилося і в Україні саме за цими технологіями. Ще можна зустріти такі назви КАНАДСЬКОГО БУДИНКУ:

  • АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІМ;
  • ПАНЕЛЬНИЙ БУДИНОК;
  • Щитовий будинок;
  • Панельні-щитовий будинок.
  • Каркасно-панельний будинок

Будинок збудований за канадською технологієюДерево - дуже довговічний будівельний матеріал. Дерево - це дуже екологічний матеріал.
В основі каркасної технології лежить саме дерев'яний каркас. Він збирається за принципом бджолиних сот і являє собою дуже міцну споруду з дерев'яних дощок. Весь зібраний каркас, вже нагадує готовий будинок. Залишається тільки закрити зовнішній контур споруди, заповнити утеплювачем нутрощі стін і перегородок і, звичайно ж, закрити внутрішній контур. Головним ворогом довговічності каркасного будинку завжди виступає вода і волога. Тому, в стіни обов'язково закладаються гідро-паро бар'єри. Технологія дуже давня і вже не завжди виправдана в наш час. При будівництві каркасних будинків, багато людського фактора. Саме він впливає на якість зібраної конструкції, правильну і виправдану теплоізоляцію стін, швидкість будівельних робіт. У нас, КАНАДСКИЙ ДІМ, зібраний за каркасною технологією, не має такого ж успіху як в Канаді та Америці. Особливу увагу, український будівельний ринок, віддав інший канадській технології - каркасно-панельна або СІП панельна, ка її ще прийнято називати.

Каркасно-панельний канадський будинок із застосуванням СІП панелей.

Будинок збудований за канадською технологієюВ основу цієї технології покладено теж дерев'яний каркас, але його функціональність значно зменшена. Дерев'яний каркас, в каркасно-панельному будинку СІП, виступає в основному як початковий елемент основних стінових панелей - СІП панелей. І тільки потім, як несучий елемент. Значить, основна увага в канадка будинку приділяється саме СІП панелям. Панелі одночасно є і несучими елементами зібраного будинку, і теплоізоляційним матеріалом всієї конструкції. Складність виробництва СІП панелей, повністю виключає ручне втручання при виготовленні якісних несучих елементів майбутнього канадського каркасно-панельного будинку. Тільки заводське виготовлення канадського будинку, гарантує повну його комплектність якісними комплектуючими. Головне, що гарантує виробництво, точність вироблених елементів, а значить і висока швидкість будівництва. Зібрані стіни, такого каркасного будинку, дуже рівні. А переваги самої технології складання, повністю виключають дефекти в теплоізоляції стін, що не може не гарантувати виняткові теплотехнічні показники зібраного канадського будинку. Додаткова гідроізоляція стиків СИП панелей, гарантує повний захист основної конструкції від проникнення вологи і пари.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва КАНАДСЬКОГО будинку із СІП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва КАНАДСЬКОГО БУДИНКУ
від 210 у.о. загальної площі


СІП панельна, каркасно-панельна технологія - це сучасний, довговічний, енергозберігаючий КАНАДСЬКИЙ ДІМ.


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ЦІНИ, ВАРТОСТІ будівництва КАНАДСЬКОГО БУДИНКУ із СІП панелей


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ