КАНАДСЬКІЙ ДІМ - енергосберігаючий будинок!

Енергосберігаючі будинки із СІП панелей - будівництво цілий рік

Будівництво дешевих канадських будинків

КАНАДСЬКИЙ ДІМ - швидке будівництво

Канадський будинок - це сучасна технологія, яка включає в себе принцип каркасно-щитової збірки готового житлового будинку, за допомогою СІП панелей. Практично всі основні деталі і вузли виготовляються на виробництві, де встановлено спеціальне обладнання.
Після чого збірка відбувається за аналогом конструктора, за допомогою фахівців. У прискореному режимі відбувається підключення потрібних комунікацій і магістралей, місце для яких, готують заздалегідь.

Будівництво дешевих канадських будинків В принципі будинки за канадською технологією можна назвати швидким будівництвом. Час здачі, вже готового канадського будинку займає від 2 до 6 місяців. Багато що залежить від складності самої конструкції і невеликої похибки на погодні умови. Мається на увазі, тільки зимове будівництво будинків із СІП панелей. При складанні основних стінових конструкцій та покрівлі застосовується спеціальна монтажна піна, а ось її використання обмежене температурним режимом (до -150 С). Всі інші будівельні роботи можуть вестися взимку і при більш низьких температурах, що і дозволяє зводити канадські будинки круглий рік.

КАНАДСЬКИЙ ДІМ - теплий дім

Всі будинки, які будуються за канадською технологією тепліше звичайних. Така особливість досягається за рахунок застосування при їх будівництві СІП панелей. З цього сучасного матеріалу можна зводити не тільки стіни, але і міжповерхові перекриття, перегородки, дахи. Що звичайно ж, не могло не відобразитись на низькій вартості, доступності дешевих канадських будинків. А головне, такі будинки можна сміливо назвати енергосберегаючими.
Будівництво дешевих канадських будинків під ключКанадський будинок прогрівається за дуже короткий час в силу низької теплопровідності стін і їх малої енергоємності. Така особливість вигідна для тих мешканців, які відключають опалювальну систему, на зиму. У канадському будинку навіть в дуже сильний мороз і вітер, температура може падати на кілька градусів на добу. При зупинці роботи припливної вентиляції або розумної вентиляції (рекуперація) - ефект збільшується. Влітку, в жаркі дні в канадському домі затишно і комфортно завжди. Якщо взяти стіни, то їх конструкція розрахована на коефіцієнт збереження тепла - 3,71 Кдж.

Будівництво дешевих канадських будинків під ключКанадський будинок, це сейсмостійка конструкція. Землетрус силою до 9 балів для нього не перешкода! І це стосується не тільки одноповерхових конструкцій, але висотних будівель. Будинок, побудований з сендвіч панелей, має певний запас міцності, де на один погонний метр всій панелі вертикальний тиск в 11 тонн, це нормально. Експериментальним шляхом було доведено, що канадський будинок має не просто достатній запас міцності, а набагато більше встановленої норми.

Найчастіше канадський будинок від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" в базовій комплектації складається з:

  • - Утеплений фундамент з ганком для будинку;
  • - Утеплений чорнову підлогу першого поверху;
  • - Сама конструкція (домокомплект), зібрана на фундаменті;
  • - Всі внутрішні перегородки з СИП панелей;
  • - Дах з СИП панелей, захищений бітумною черепицею або металочерепицею;
  • - Захист фасаду «під ключ», декоративна штукатурка «короїд».
  • - Металопластикові вікна, двокамерний склопакет, відливи, підвіконня;
  • - Базова розводка - водопостачання, каналізація;
  • - вхідні двері;

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва КАНАДСЬКОГО ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ


КАНАДСЬКИЙ БУДИНОК від "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" загальною площею до 120 м.кв. в такій комплектації
може коштувати близько 25 000,00 у.е. = від 210 у.о.


Будинок із СІП панелей

Термін будівництва КАНАДСЬКОГО ДОМУ

Термін будівництва такого будинку до 2,5 місяців.

Однозначно, канадський будинок, це найкраща інвестиція, вкладена в будівництво свого приватного будинку за короткі терміни.

Економія і ефективність такого методу дає можливість скоротити витрати на матеріал, вдвічі, що в свою чергу робить такий метод найбільш затребуваним.

А головне, такий будинок буде енергоефективним і проживаючи в такому будинку Ви будете завжди тільки економити.


Збираючи ГРОШІ НА ВЛАСНИЙ БУДИНОК, ВИ ВСЕ ЖИТТЯ економили на собі!
КАНАДСЬКИЙ ДІМ - це ДІМ, ЯКИЙ БУДЕ ЕКОНОМИТИ ДЛЯ ВАС!


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного КАНАДСЬКОГО, ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ