Пасивний будинок із СІП панелей

Технологія будівництва пасивних будинків з СИП панелей

Строительство пассивных домов из СИп панелей

За останніх кілька років значно підвищився інтерес до будівництва пасивних будинків в Україні. Практично кожен Замовник просить надати йому вартість будівництва за двома, найпоширенішим технологіям, для нашої компанії:
за канадською технологієюі та обов'язково за технологією «ПАСИВНИЙ БУДИНОК». А ось до будівництва таких будинків, вдається вже кожен другий.

PASSIVE SIPs HOUSEТака тенденція спостерігається саме за останні два роки. Та й не дивно, в Україні різко підвищилася вартість основних енергоносіїв - зросли і продовжують зростати ціни на газ, електрику, тверде паливо. А використовувати альтернативні джерела енергії, поки невиправдано дорого.
Так само нами помічено, що зростає інтерес не тільки у приватних інвесторів, а й у архітекторів, конструкторів, інженерів. Все більше і більше з'являється проектів будинків під назвою «пасивний будинок». Багато публікується статей на цю тему, створюється нових сайтів. Вже зрозуміло, що наступні кілька десятків років інтерес до цієї технології будівництва буде наймасовішим.


УЗНАТЬ СТОИМОСТЬ строительства пассивных домов из СИП панелей


PASSIV SIP HAUS

Пасивний будинок від нашої будівельної компанії

Будівельна компанія «ПРОМЖИТЛОБУД Котедж» звичайно ж, не могла залишити без уваги такий тип будівництва. Нашими архітекторами-конструктарами, та сприянням фахівців німецької компанії BASF, розроблена технологія будівництва пасивних будинків з СІП панелей. Спільно розроблені всі вузли з'єднання нових панелей. Підібрані спеціальні термовставки, які замінять дерев'яний брус.

Производство СИП панелей

Продуманий фундамент і чорнову підлогу першого поверху будинку. Обрана металлопластиковая віконна система. Розпочато підбір і розробку проектів в новий розділ під назвою «ПРОЕКТИ ПАСИВНИХ БУДИНКІВ».
У 2016 році в Україні нами запущено НОВЕ виробництво СІП панелей. Це повністю автоматична лінія точнодозірованного клеенанесенія і розкрою панелей. Провести спеціальні панелі пасивних будинків для нас не проблема.
Розроблено карти розкрою нових панелей для заводського виготовлення. Ми вже почали виготовлення домокомплектов для бажаючих самостійного будівництва пасивного будинку своїми руками. Розроблено інструкції по збірці.


СМОТРЕТЬ проекты пассивных домов


Пасивний будинок - дім із спеціальних СІП панелей

В основу нашої будівельної технології «ПАСИВНИЙ ДІМ» покладена все та ж СІП панель, яка чудово зарекомендувала себе в канадською технологією, як винятковий термоізолятор, але з невеликими змінами:

  • Панели крышиДля поліпшення теплотехнічних властивостей канадського будинку, як утеплювач для пасивного будинку ми застосували Неопор (Neopor).
  • Вологостійкі ОСП плити 10 мм, були замінені на 15 мм, що дозволило нам повністю відмовитися від дерев'яного бруса і замінити його на спеціальні термовставки.
  • Змінилася товщина зовнішніх стін і даху. Повний сендвіч закінченою стіни будинку становитиме 270 мм, де 170 мм спеціальні панелі і 100 мм фасадного утеплювача Неопор (Neopor).
  • Для формування даху нами застосовуються всі ті ж панелі, але з товщиною 270, які збираються тільки через термовставки, а за надійність покрівельної конструкції відповідатиме спеціальний кроквяний каркас, який додатково монтується під покрівельними панелями. Така констркукція коробки практично повністю виключить термо марнотрати (містки холоду).
  • Не залишився без уваги і фундамент нового будинку. Конструкція коробки залишилася така ж легка, як і у канадського будинку, що абсолютно не здорожувало фундаментні роботи.
  • Основна увага була націлена місця примикання стіни до фундаментної стрічці. Одне зі слабких місць будь-якого будинку, з точки зору теплоізоляції. У цьому місці додається додатковий утеплювальний шар вже на стадії внутрішніх опоряджувальних робіт.

ЗАКАЗАТЬ ПРОСЧЕТ БЕСПЛАТНО стоимости строительства своего пассивного дома из СИП панелей


Розвиток технології ПАСИВНИЙ ДІМ з СИП панелей

Окна для пассивного домаОкна для пассивного домаДо 40% втрат витраченої енергії на обігрів або охолодження будь-якого будинку відбувається через віконні і дверні прорізи, якщо не приділити їм необхідної уваги. Для наших пасивних будинків з СИП панелей ми вибрали словацьку систему металопластикових вікон - Інтернова 6000 і утеплену вхідні двері, обов'язково відокремлювану тамбуром. Інтернова 6000 - це шестикамерний профіль з товщиною стулки 90 мм, в яку можна вставити повноцінний двокамерний склопакет товщиною 44-47 мм, де два з трьох стекол будуть енергозберігаючими, які не дозволять тепла покинути будинок взимку, а влітку навпаки, надійно захистять від проникнення вже непотрібного сонячного тепла в прохолодний будинок. І, звичайно ж, кожна з камер склопакета буде заповнена газом, в нашому випадку аргоном.

PASSIVE SIPs HOUSE

З нашого боку зроблено багато, ми вже будуємо такі будинки в Києві та Київській обасті. Залишається сподіватися на увагу держави до поширення і впровадження даної технології більш масово.
Якщо порівнювати Україну з іншими державами, то у нас, на жаль, поки що практично нічого не робиться для розвитку і популяризації цієї технології. Субсидії для населення, торги за низьку вартість газу від постачальників - це не вирішення проблеми енергозбереження в довгостроковій перспективі. Це тимчасові заходи.
На даний момент, розвиток технології пасивний будинок, її популяризація, покладені на плечі приватних інвесторів і нас з Вами. Це ті люди, які звикли нічого не чекати від можновладців. А брати від життя найкраще, своїми руками і вже зараз.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАСИВНОГО ДОМА із СІП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва пасивного будинку
від 250 у.о. загальної площі в стані під чистову обробку


ЦІНА на СІП панелі для пасивних будинків

Нами розроблені, виробляються і вже успішно застосовуються в будівництві СІП панелі для пасивних будинків. Головна їхня відмінність від стандартних панелей канадського будинку - товщина зовнішніх ОСП плит 15 мм. Завдяки такій товщині, можна відмовитися від з'єднання через брус і замінити його ламелями або термо-вставками.
Дізнатися ціну, вартість на СІП панелей пасивного будинку можна...


ЦЕНА, СТОИМОСТЬ СИП панелей пассивного дома


ЧИТАТЬ статью "ПРОЕКТИРОВАНИЕ"


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ