Пасивний будинок

Що ж таке ПАСИВНИЙ БУДИНОК?

Будинок збудований за пасивною технологієюПасивний будинок, це, по суті, конструкція для житла, що не вимагає складної системи опалення, а також за рахунок конструктивних особливостей має малий відсоток енергоспоживання, де на одиницю площі припадає не більше 15 Вт / кв.м. на рік. Простіше кажучи, уявіть, що Ви перебуваєте в туристичному поході.

Вам довелося заночувати в спальному мішку.

Ви відчуваєте, приємне відчуття у всьому тілі? Це тепло, яке втрачає Ваше тіло.

Але варто доторкнутися до металевої застібці, відразу відчуваєте холод. Це і є «місток холоду» між Вами і зовнішньої холодної середовищем.

Саме в цьому місці і відбувається втрата тепла.

Так ось, головним завданням пасивного будинку, є повне виключення «містків холоду» в усіх конструкціях будинку. Іншими словами - такий будинок працює, коли витрачена енергія на обігрів або охолодження зберігається в ньому за рахунок скорочення кількості та розміру містків холоду.


ПАСИВНИЙ БУДИНОК - 
перш за все будинок без "містків холоду"!


Будинок збудований за пасивною технологієюВсі, без винятку елементи пасивного будинку повинні бути ізольовані і захищені від проникнення холодних потоків повітря, які в процессі експлуатації можуть утворювати місця з підвищенною вологістю. Для цього проводиться теплоізоляція всіх наявних кутових швів, стиків, перехідних з'єднань. Всі елементи будівництва, які не пропускають світло з зовнішньої сторони повинні бути ізольовані відповідним чином, де коефіцієнт теплопередачі складає 0,15 Вт / м²К. Щоб досягти такого нормативного показника при класичній формі будівництва з цегли або газо-піноблоку, потрібно додатково організувати зовнішню ізоляцію стін за допомогою пінополістирольних плит не менше 300 мм в товщині. За розрахунками основного виробника і розробника цього утеплювача компанії BASF (Басф), для стін пасивного будинку, достатнім буде посилена СІП панель Nano із загальною товщиною не менше 270 мм і спеціальним з'єднанням з термо вставок або ламелей.


 

ДИВИТИСЬ проекти пасивних будинків


Будинок збудований за пасивною технологієюНе потрібно забувати і про дах. Класична крокв'яна система, яку застосовують більшість будівельних компаній, абсолютно не підходить для «пасивного будинку». Така система облаштування покрівельних конструкцій не дає необхідної ізоляції стиків між кроквами і утеплювачем. Що неприпустимо для системи «пасивний будинок», де саме надійної теплоізоляції і приділяється основна увага. В європейських країнах прийнято проводити покрівлю зі спеціальних СІП панелей з пінополістиролом Neopor (Неопор) і товщиною панелі не менше 270 мм. Примітно і те, що за явним збільшенням витрат на необхідні матеріали і роботи по будівництва пасивного будинку, його вартість, в порівнянні з енергоефективними будинками з СИП панелей, зростає всього на 12 - 15%.


Вартість ПАСИВНОГО БУДИНКУ
від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" - от 250 у.е.

Будинок збудований за пасивною технологієюПравильна теплоізоляція, у багато разів скорочує потребу пасивного будинку в використанні додаткових джерел енергії. Приміщення стають більш прохолодними літом, і теплими - взимку, тобто, за рахунок раціонального і грамотного застосування матеріалу можна добитися гранично високого рівня комфорту. Всі конструктивні з'єднання (перетини, стики, кутові з'єднання) повинні бути правильно організовані на предмет їх повної герметичності. 

ЦЕНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАССИВНОГО БУДИНКУ із СІП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва пасивного будинку
от 250 у.е. загальної площі у стані ПІД ЧИСТОВЕ ОЗДОБЛЕННЯ


 

ЦІНА, ВАРТІСТЬ СІП ПАНЕЛЕЙ пасивного будинку

Нами розроблені і вже успішно застосовуються в будівництві СІП панелі для пасивних будинків. Головна їхня відмінність від стандартних панелей канадського будинку - товщина зовнішніх ОСП плит 15 мм. Завдяки такій товщині, можна відмовитися від з'єднання через брус і замінити його ламелями або термо-вставками.
Дізнатися ціну, вартість на СІП панелей пасивного будинку можна ...


ЦЕНА, СТОИМОСТЬ СИП панелей пассивного домаЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК пасивного будинку за власним проектом


 

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ