Побудувати будинок ДЕШЕВО

На чому ще можна заощадити і побудувати канадський, каркасний будинок дешево?

Прямокутний будинок. План будинку по формі наближений до квадрату. Комплект матеріалів для складання такого канадського будиночка коштує дешевше.


Якщо хочете дешевий канадський будинок
- будуйте будинок без підвалу.


Роботи з облаштування підвалу призведе до подорожчання будинку на 30-50%.

У дешевому каркасному, канадському будинку необхідно відмовитися від незвичайних, дорогих елементів - аркових, ламінованих вікон; еркерів; балконів; другого світла. Можна зекономити і на установці вікон. Поставьте в свій будинок металопластикові вікна від українського виробника. Не біжіть за розкрученими брендами. А ось склопакет краще поставте з енергозберігаючим склом.

Якщо Ви хоч трохи розбираєтеся в будівельних матеріалах і хочете побудувати недорого будинок, то займіться закупівлею і доставкою матеріалів САМОСТІЙНО. Ми надамо Вам розгорнутий кошторис, Вам тільки залишиться закупити і завезти їх на місце будівництва. Зараз дуже складно ввести будинок в експлуатацію без відповідних документыв. Можна купити проект у профільних фірм, але краще знайти фірму-забудовника, яка надасть такі документи БЕЗКОШТОВНО!


Будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" підготує всі необхідні документи
для введення канадського будинку в єксплуатацію - БЕЗКОШТОВНО!


Будівництво дешевих канадських будинківБудинок можна заселяти поетапно. Наприклад, обжити спочатку кілька кімнат, або тільки перший поверх. З надходженням необхідних коштів, продовжувати освоювати інші частини будинку. Постарайтеся не звикати до частини обжитого приміщення. Головне пам'ятати - НІЩО ТАК НЕ ПОСТІЙНО, ЯК ТИМЧАСОВЕ.

Можна побудувати будинок на дві сім'ї - таунхаус. Економити можна на будівельних матеріалах, а головне загальне водопостачання, каналізація і підведення електрики, газу.

Взимку велика частина класичних будівництв припиняється, так як в умовах низьких температур неможливо якісне використання розчинів, а міцність з'єднання матеріалів на морозному повітрі знижується. Ось чому будівництво будинків з СИП (SIP) панелей за канадською технологією, стає вигідніше саме взимку. У такому будівництві не використовуються мокрі розчини, мокрі роботи. Навіть фундамент - свайно-гвинтовий.


Побудувати канадський будинок недорого
- це ПОБУДУВАТИ ЙОГО САМОСТІЙНО!


Для цього Вам необхідно купити підготовленний комплект матеріалів (домокомплект) для самостійної забудови - ЗРОБИ САМ.

Вартість, ціну СИП панелей, та умови придбання такого домокомплекту для самостійної збірки канадського будинку можна дізнатися у нас на сайті.


ЧИТАТИ СТАТТЮ "Ціна на СІП панелі"

ЧИТАТИ СТАТТЮ

Будівництво дешевих канадських будинківІнструкцію для складання, робочі складальні креслення, консультації, рекомендації - ми надаємо БЕЗКОШТОВНО.

Можна скористатися послугою ШЕФ МОНТАЖ. Зараз в інтернеті дуже багато інформації про те, як правильно зібрати будинок з СИП панелей САМОСТІЙНО. Ще більше написано. Для самостійної збірки СІП панельного, канадського будинку краще купувати повний комплект матеріалів (домокомплект). Тобто, щоб домокомплект складався тільки з елементів, виготовлених із СІП панелей - дах СІП, стіни СІП, перегородки СІП. В такому випадку 80% основної роботи, з великою точністю підготовки СІП елементів, буде вироблено в заводських умовах, а значить ВАМ дійсно залишиться ТІЛЬКИ ЗІБРАТИ ДІМ.
В іншому випадку, якщо в комплект матеріалів буде входити елементи кроквяної даху, елементи каркасних перегородок, двотаврові балки - необхідно шукати фахівців, а небезпека зробити багато непробачних помилок при складанні зростає. А виправлення - це непередбачені витрати. Навіщо?

Наша компанія має великий досвід в будівництві канадських каркасних будинків з СИП панелей. У нас кілька професійних бригад збирачів, відмінна бригада фасадчиков, ліцензовані електрики і вентиляційники, а обробка покрівлі бітумною черепицею - наш коник.

Звертайтеся. І тоді будівництво будинку для Вас ніколи не буде нудним і неприємним заходом.


ЧИТАТИ СТАТТЮ "З чого найдешевше будувати будинок?"

ЧИТАТИ СТАТТЮ

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ