SIP панелі в Україні

SIPs, СІП панель (від англійського SIP, Structural Insulated Panel)

Виготовлення СІП панелей в Україні

Склад панелі

СІП / SIP панель - це будівельний матеріал, який складається з тришарової структури, два листа вологостійкого ОСБ-3 і пінополістиролу ПСБ-С-25 ГОСТ. Всі верстви СІП панелі склеюються між собою. Застосовується тільки однокомпонентний поліуретановий клей. Витрата клею точно дозується в діапазоні 110-140 гр. на метр квадратний панелі. Такої точності можна досягти тільки в заводських умовах, застосовуючи високоточне обладнання. Найвідомішими виробниками такого обладнання в нашій країні є компанії «Екопан-Україна» та "KLIMM".

Будинок збудований за канадською технологією

Виготовлення панелей В Україні

Для придання SIP панелям точних геометричних розмірів вони укладаються в пневматичний прес. Найчастіше використовуються вакуумні або пневматичні преса. Рідше гідравлічні. Головне, забезпечити тиск більше 900 кгм2. Для виробництва СІП панелей найчастіше застосовують плити німецького виробника EGGER. Вони добре зарекомендували себе на ринку України, а за точні геометричні розміри, полюбилися виробниками. СІП панелі, вироблені з використанням плит EGGER, не вимагають додаткового торцювання на виробництві перед розкроєнням. Вони абсолютно не мають неприємного запаху. Мають український СЕРТИФІКАТ якості.

SIPs panels

Основні складові панелей

Для виробництва панелей використовують два типи-розміру влагостійких плит ОСБ-3 - це 2500 * 1250 і 2800 * 1250. Завдяки нестандартному розміром 2800 * 1250 можна виробляти СІП панелі, які забезпечують достатню висоту першого поверху каркасно-панельного будинку - 2,8 м.Товщина плит різна, від 6-30 мм. Для виробництва сертифікованих СІП панелей застосовують тільки листи з товщиною 10, 12 та 15 мм (пасивний будинок). Для укладання чорнової підлоги другого поверху, застосовують плити товщиною 22 мм.

SIP панелі в зонах з низькою температуроюПінополістирол, який допускається для виробництва SIPs панелей, має марку ПСБ-С-25 ГОСТ. До складу цього утеплювача додається антипірен, який сприяє самозагасінню. Чим більше сухої речовини, тим вище щільність, а значить надійність і довговічність готової панелі. В Україні, для виробництва застосовують пінополістирол з вмістом сухої речовини на рівні 15 кгм3. Ця величина є допустимою і достатньою, що б такому продукту була присвоєна марка ПСБ-С-25 ГОСТ.


Ціна будівництва за канадською технологією з SIP панелей
від 210 у.о. за кв.м. загальної площі


Унікальний будівельний матеріал канадського будинку

СИП панеліЗавдяки невисокій вартості використовуваних матеріалів, швидкості виробництва і легкості обробки - SIPs панель отримала широке застосування на будівельному ринку України та інших країн світу. З таких панелей виробляються як приватні невеликі будинки, так і високоповерхових будови. Низька теплопровідність конструкції, побудованої із застосуванням будівельних "сендвичей", дає можливість використання цих елементів в зонах з дуже низькими температурами. А головне, це єдиний матеріал, який застосовується при будівництві «пасивних будинків», канадських будинків. 

Будинки, побудовані із застосуванням SIPs panels, мають високу сейсмостійкість. Вони витримують землетрус понад 8-9 балів. Набули широкого поширення в Криму, Японії.

"Сендвіч" панелі - це прекрасний матеріал для звукоізоляції приміщень. Невелика вага готової конструкції, із застосуванням панелей, дає можливість перебудовувати чи добудовувати старі будинки. Без додаткового зміцнення старого фундаменту.

Будинки, побудовані з SIPs панелей не дають усадки, а значить усі оздоблювальні роботи можна проводити відразу ж після побудови основної конструкції.

З кожним роком канадська технологія будівництва з застосуванням SIPs panels стає все доступнішою для кожного. 

Купити панелі, або замовити виготовлення домокомплекту для самостійного будівництва Ви можете в Києві на нашому виробництві або ми доставимо в будь-яку точку України.


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ціні будинку із SIP панелей


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ