Вартість будівництва будинку з СІП панелей

Самостійний розрахунок вартості будівництва будинку

Будинки з СІП панелейЯкщо стоїть завдання самостійно розрахувати вартість будівництва будинку з СІП панелей, то існує калькулятор розрахунку. Досить, ціну квадратного метра від будівельної компанії, помножити на загальну площу Вашого майбутнього будинку.

Будуємо будинки з сіп панелейНаприклад, ціна квадратного метра будівництва канадського будинку з СІП панелей в стані під чистову обробку від будівельної компанії «ПРОМЖИТЛОБУД Котедж» дорівнює 210 у.о.
Такий спосіб розрахунку вартості будівництва, звичайно ж, приблизний. Він не може враховувати архітектурну складність проекту, кількість вікон, внутрішніх перегородок, ухил даху та її площу, поверховість, тип і вид фундаменту під Ваш ділянку забудови і т.д. Але, дати поняття, наскільки Вам підходить канадська технологія, з фінансової точки зору, він може.


Розрахунок вартості будівництва будинку з СИП панелей
210 у.е. * 120 кв.м. = 25 200 у.е.


Більш точний прорахунок може дати тільки будівельна компанія, детально ознайомившись з Вашим проектом, а найкраще, якщо вона і займеться його проектуванням.


РАЗВЕРНУТОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ строительства дома из СИП панелей


Умови поетапного будівництва будинку з СИП панелей

Фундамент канадского будинкуМи зможемо запропонувати Вам умови поетапного виконання робіт з будівництва, при якому почати будівництво можна буде не відразу, а поетапно. Тим самим поліпшити вартість будівництва свого СІП панельного будинку.

Зимове зберігання сіп панелейНаприклад, фундаментні роботи найкраще виконувати навесні або восени. У цю пору року бетон набирає міцність повільно, а це чудово позначиться на його характеристиках.
Виробництво домокомплекту можна замовити взимку, коли знижується вартість матеріалів і робіт. Весь комплект підготовлених матеріалів буде зберігатися на нашому складі і приїде на місце будівництва тільки навесні.

Можна буде заощадити до 5%.
Хороший домокомплект, в який входять СІП панелі стін, даху, перегородок і перекриття, повинен коштувати близько 120 у.о.
Рахуємо:


120 у.е. * 120 кв.м. = 14 400 у.е.
Экономія 5 % = 720 у.е.


Точна відповідність віконних і дверних прорізів проекту, після завершення будівництва, так само дає можливість підшукати найкращі ціни і умови на ринку ще до початку будівництва. Це ж може стосуватися і основних оздоблювальних матеріалів тривалого зберігання.
Хороший спосіб отримати вигідну пропозицію на будівництво будинку з СІП панелей - це стежити за знижками від будівельних фірм.
Ми пропонуємо додаткову знижку на наші комплекти матеріалів за умови укладення Договору на ескізне проектування.


За умови підписання Договору на проектування

Знижка на Домокомплект з СІП панелей нашого виробництва - 10 %


Розрахунок вартості будівництва своїми руками

Будуємо з сіп панелейЄ ще один спосіб вигідного будівництва будинку з СИП панелей - це самостійне складання своїми руками.
Будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" пропонує виробництво домокомплектов для ручної збірки.

Проект будинку з СІП панелейНашими архітекторами буде виконаний ескізний проект з 3D візуалізацією майбутнього канадського будинку. На підставі якого, розробимо карти розкрою на виробництво і складання.
Надамо точну інструкцію по канадської технології будівництва.
Зробимо калуляцію точної кількості СІП панелей.
Надамо специфікацію всього неообходімого матеріалу для будівництва вашого будинку, починаючи від бруса і закінчуючи всіма кріпильними елементами.
Запропонуємо найнижчі ціни на СІП панелі.
При такій формі співпраці,


розрахунок ціни будівництва будинків із СІП панелей
може дати економію від 1000 - 1500 у.е.


Хочете дізнатися як? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!


РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ строительства дома из СИП панелей своими руками


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ