Виробництво СИП панелей

Якість виробництва СИП панелей - якість майбутнього

енергосберегаючого, пасивного будинку

Застосування найякісніших матеріалів гарантує довгий термін служби і екологічну безпеку СІП (SIPs, СИП) панелей від будівельної компанії «ПРОМЖИТЛОБУД Котедж».

Зовнішні плити (обшивка):

EGGER EUROSTRAND OSB-3 E1, товщиною 10, 12 або 15 мм (пасивні будинки)

утеплювач:

самозатухающий пінополістирол ПСБ-С-25 вищої категорії якості по ГОСТ 15588-86, товщина 140 мм (варіанти 100 мм, 180 мм, 240 мм) (виробництво «ДІСК – С» Україна).

Вибір матеріалів для виготовлення наших СІП (SIPs, СИП) панелей не випадковий. Високоякісні плити OSB-3 австійского концерну "EGGER" (виробництво " SC EGGER România SRL", Румунія), що відповідають класу E1, не відрізняються по екологічності від масиву деревини.

ПСБ-С-25 ГОСТ - це високоякісний пінополістирол, призначений для виробництва саме СІП (SIPs, СИП) панелей. Особливостями такого пінополістиролу є підвищені внутрішні зв'язки між гранулами та значно вищі показники збереження геометрії плит, що досягаються за рахунок багатоденного кондиціонування (витримування) пінополістирольних блоків до моменту різання. Пінополістирол для СІП панелей дорожче звичайного. Для його виготовлення не використовуються продукти вторинної переробки. Густина данного утеплювача не нижче за 15,5 кг.куб.

Завод "ДИСК-С" використовує для виробництва самозагасаючого пінополістиролу тільки імпортну сировину, зокрема, продукцію "StyroChem Finland Oy", найбільшого в Північній Європі виробника спіненого полістиролу (EPS) з 40-річною історією.

Завод "ДИСК-С" виробляє потрібної якості пінополістирол нашому виробництву СІП (SIPs, СИП) панелей під торговими марками BAUGUT та NEOPOR.

Висока точність і якість виготовлення нашим виробництвом панелей забезпечується високоточним промисловим обладнанням, спеціальним оснащенням і безперервним контролем як на виробництві, так і на об'єктах майбутнього будівництва.

Промислове виготовлення СІП (SIPs, СИП) панелей ми здійснюємо відповідно до європейських стандартів якості ISO 9001.

Виробництво СИП панелей від будівельної компанії «ПРОМЖИТЛОБУД Котедж» сертифіковане.

Якість виробленої нами продукції періодично перевіряється лабораторними випробуваннями СІП (SIPs, СИП) панелей на несучу здатність, а також на міцність склеювання обшивки і сердечника. Крім того, десятки тисяч панелей проходять через руки наших штатних будівельників. Будь-який збій на виробництві відразу виявляється і усувається.

Екологічна безпека нашої продукції підтверджена лабораторними випробуваннями:

Будівельна компанія " ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" будує будинки тільки з СИП панелей власного виробництва. Це гарантія якості, надійності і довговічності наших енергозберігаючих, пасивних будинків.

Якість наших СІП (SIPs, СИП) панелей високо оцінена споживачами з різних регіонів України. Наші панелі з розкроєм завжди вибирали люди, що будують собі будинки своїми руками.

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ