Внутрішнє оздоблення канадських будинків. Частина 1.

Загальні поняття внутрішнього оздоблення

канадських будинків

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинків

У канадського будинку рівні стіни

Нагадаємо, що весь комплект матеріалів (домокомплект) для складання канадських будинків із СИП панелей, каркасних будинків виробляється на комбінаті, а значить після збирання такого будинку стіни, стеля та підлога виходять рівними.

Відноситься до внутрішнього оздоблення СИП (SIPs) панельного будинку, так само як і до оздоблення будинків побудованих за класичними технологіями - НЕПРАВИЛЬНО. У будинках побудованих з СИП панелей повністю відсутня необхідність виставлення "маяків" для вирівнювання стін штукатуркою. В кінцевому підсумку, і коштів і часу на внутрішнє оздоблення буде потрібно значно менше. Якщо не враховувати цей фактор, у всьому іншому потрібно ставитися до обробки будинку з СИП панелей точнісінько так само, як і до звичайних робіт.

Правильне внутрішнє оздоблення канадського будинку - додаткові захоби пожежної безпеки.

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинківМи знаємо багато прикладів, коли відмовлялися від внутрішньої обробки, розраховуючи, що «красива» текстура ОСП листів стане прекрасним декором стін. Ми не будемо оскаржувати цю думку, скажемо тільки, що спірне естетичне сприйняття, ніяким чином не захищає дерев'яний будинок від можливої ​​пожежі. Адже стіни, оброблені листами гіпсокартону, можуть чинити опір вогню від 30-40 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб вжити термінових самостійні заходи пожежогасіння та евакуації. Отже, самим визнаним матеріалом для внутрішньої обробки стін і стель в СІП панельних будинках залишається ГІПСОКАРТОН. Невисока ціна гіпсокартону, легкість монтажу, невисока вартість робіт, можливість застосування найсміливіших дизайнерських рішень, а в поєднанні з СИП панелями - ще й високі несучі здібності. На стіни в канадських будинках легко можна вішати досить важкі меблі, телевізори, бойлери. Фінішна обробка теж дуже проста, стики закриваються малярської сіткою, шпаклюються і поліруються. Все, стіни готові до будь-яких фінішних оздоблювальних робіт.


Витрата матеріалів на оздоблення канадських будинків
ПРОГНОЗОВАНА на стадії проекту


Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинківЩе на стадії розробки ескізних креслень (проектування) нашими фахівцями, можна дуже точно розрахувати необхідну кількість листів гіпсокартону. А значить, і підготувати необхідні фінанси. Ще одним затребуваним матеріалом для обробки стін в каркасних будинках можна назвати Магнезитові плити. Цей обробний матеріал по вогнестійкості, морозостійкості - набагато перевершує гіпсокартон. Одне тільки, досить велика вартість, не робить магнезиту стати таким же популярним. Для виробництва магнезитових листів застосовують самий екологічний склад натуральних природних компонентів і мінералів. Основні складові - це мінерали оксид магнію і хлорид магнію. В результаті їх реакції між собою, утворюється особливо міцна кристалічна структура, яка дозволяє стримувати в собі різні наповнювачі. Наприклад, щоб знизити теплопровідність, збільшити звукоізоляцію, до складу додають вулканічний пісок (перліт). Для того що б надати майбутньому листу магнезиту еластичність, легкість і обсяг - додають дуже дрібну фракцію деревної тирси. А для додаткової міцності і еластичності (гнучкості), з кожного боку листи магнезиту армуються тонким шаром стеклосетки і шаром нетканого матеріалу.


Будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" обов'язково використовує магнезитові листи
в спеціальних приміщеннях (топкова кімната, сауна, котельня, камінна стіна


ЦІНА, ВАРТІСТЬ РОБІТ З ВНУТРІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ канадських будинків


ЦІНА, ВАРТІСТЬ робіт з внутрішнього оздоблення канадськогобудинку
біля 100-150 у.о. загальної площі


ДИВИТИСЬ внутрішнє оздоблення побудованих канадських будинків


ЧИТАТИ продовження статті про внутрєшнє оздоблення канадських будинків


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ