Будинок - панель з СИП

Міцність та довговічність будівель з SIP панелей

Будинок ПАНЕЛЬ

Будинки з СІП панелейСтруктурно ізоляційні (SIP panels) для "будинку панелі" витримують величезні навантаження: в поздовжньому напрямку - кілька десятків тонн на погонний метр, в поперечному напрямку - до 2 тон на погонний метр.

SIP дома для сейсмоактивных зон

Пінополістирол, що знаходиться всередині «сендвіча», при поперечних навантаженнях забезпечує стиснення однієї і розтягнення інший плити. В результаті витримується необхідна жорсткість всієї конструкції на вигин.
Кріпляться СІП панелі на дерев'яний брус 140*60 мм. Поєднання цих двох конструктивних елементів забезпечує міцність будівлі, в три рази перевищує розрахункові межі. Недарма каркасні будинки з будівельним «сендвічем» дозволяється будувати в регіонах з високою сейсмічною активністю. Під час підземних поштовхів в їх стінах не виникає тріщин, чого не скажеш про альтернативні варіанти житла - будинках з піноблоку, цегли, ЗБВ плит.

Новий будинок за кілька тижнів

SIP панели легкий материалЗбирається каркасний будинок з SIP швидко, що дуже важливо в умовах мінливої погоди нашого кліматичного поясу. Для його зведення не доводиться запрошувати численні бригади і наймати важку будівельну техніку. Це пов'язано з багатьма причинами.

Зокрема:

  • Недорогой фундамент для СИП Самі панелі легкі. 1 «квадрат» матеріалу важить не більше 20 кг, а будівля площею 100 «квадратів» - не більше 15 тонн (що в 20 разів менше маси цегляного будинку з аналогічними показниками теплоємності). Транспортувати їх до місця будівництва і розвантажувати можна будь-яким вантажним транспортом.Легкі стіни не створюють великих навантажень на фундамент. Значить, при зведенні будинків з SIP панелей доцільно відмовитися від масивного підстави. Перевагу краще віддати мелкозаглубленним стрічковим або гвинтовим фундаментів. Для їх спорудження не потрібно риття котловану і масштабної заливки бетону.Будівництво каркасного будинку з СИП плитами подібно зборці конструктора. Тому проходить в найкоротші терміни. Обробляти будівлю допускається відразу ж після закінчення монтажу даху, адже воно дає мізерну усадку. Панелі мають рівну поверхню, отже, стіни з них не треба вирівнювати шпаклівкою. Можна відразу ж приступати до обробки гіпсокартоном.

Вартість будівництва будинку з SIP панелей
в стані під оздоблення від 210 у.о. за кв.м. загальної площі


Великі площі - велика теплоємність

Большие внутренние площади СИП домовПри однаковому показнику теплоємності будівлі і рівній площі забудови, розміри приміщень у цегляноъ кладки, в стінах з SIP-панелей і піноблоку будуть істотно відрізнятися. Це обумовлено тим, що товщина:
кладки в дві цеглини - 510 см,стіни з пінобетону - 450 мм,панелі - 160 мм.Виходить, що в цегляній будівлі площею 100 «квадратів» внутрішній простір складе приблизно 80,6 кв. м, а в будинку, побудованому з піноблоків, - 82,8 кв.м. Якщо використовувати при спорудженні стін структурні ізоляційні панелі, то площа внутрішнього приміщення виявиться більше 93 «квадратів». Таким чином, застосування СІП матеріалів дозволяє ще й збільшити корисну площу будинку!


Загальна площа будинку з СИП панелей на 15-20 кв.м. БІЛЬШЕ
такого ж будинку з цегли


Будівельні компанії «ПРОМЖИТЛОБУД КОТЕДЖ» та "ЛАЙТХАУС" мають великий досвід використання SIP панелей в малоповерховому будівництві.

Ми підтверджуємо, що термін служби "будинків панелей", в яких присутня будівельний «сендвіч» необмежений.

Адже цей матеріал тривалий час зберігає геометричну стабільність, міцність, стійкість до вологи.

У стінах з нього практично не поширюється цвіль і грибок.

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ