ПАСИВНИЙ БУДИНОК

22.05.2016 г. Автор Валентин Лымарь

Пасивний будинок нагрітий сонцем

Будуємо пасивні будинкиНизький рівень споживання енергії - головна особливість сучасного житла. Пасивний будинок (пасивный дом) є еталоном якості, а будівельні технології, що застосовуються при його зведенні, є, по суті, основою енергоефективного будівництва.
Значно мала кількість зведених житлових будинків з малим енергоспоживанням в Україні, обумовлювалося низькою ціною на теплоносії. Але на даний час, через катастрофічне положення в економіці, ціни настільки зросли, і продовжують рости, що людині з середнім достатком утримувати свій власний будинок досить проблематично. Виходячи з цього, стає очевидним, впровадження на будівельний ринок енергозберігаючих і навіть пасивних будинків.

Пасивний будинок - енергозберігаючий будинок

Економія енергії до 90%, досягається за рахунок унікальних теплоізолюючих конструкції всього будинку і за рахунок використання сонячної теплової енергії. Для того щоб опалити такий будинок потрібно додатково всього 10% тих енергоносіїв, які застосовуються в традиційному будинку.

Пасивний будинок в Європі

Будуємо пасивні будинкиВ Європейських країнах програма розробки і впровадження енергозберігаючих будинків діє протягом 40 років. Йде постійний пошук нових рішень зменшення вартості енергоносіїв, а значить і зниження ціни на житло. Проектними компаніями розробляються нові технології по зниженню собівартості житла: за рахунок архітектурних прийомів, менш витратних інженерних систем і, звичайно ж, будівельних матеріалів.

Сьогодні, користується популярністю німецький варіант пасивного будинку (пассивного дома) розроблений корпорацією Passive House Institute. В основу покладено будівництво спеціального теплоізоліруемой конструкції зі спеціальних СІП панелей. У нас така технологія називається "ПАСИВНИЙ БУДИНОК".

Така технологія дозволяє зводити пасивні будинки з СІП, які дають перш за все: економію енергоносіїв, екологію для мешканців, енергеффектівность в цілому, енергозбереження і головне якість - ДОСТУПНІСТЬ!


Будівельна компанія "Промжитлобуд Котедж" пропонує будівництво пасивних будинків
(Пассивных домов) в будь-якій точці України, в стані "під чистову обробку" від 260 у.о. за м.кв. загальної площі


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНУ комерційну пропозицію на ВАШ пасивний будинок


Європейська класифікація будинків по енергоефективності

У Європі, на сьогоднішній день, прийнято користуватися схемою класифікації житлових будинків по енергоефективності, де враховуються витрати енергії, наприклад:
на опалення 1 м² площі в рік.

  • Старі будівлі до 1970 року – 300 к.Вт.ч на 1 м ² в рік.
  • Нові будівлі с 1970 по 2002 рік – до 150 кВт.ч на 1 м² в рік.
  • Будівлі з низким енергоспживанням, збудовані після 2002 року – до 60 к.Вт.ч на 1 м² в рік.
  • Пасивний будинок – споживає до 15 кВт.ч. 1 м² в рік.


Країнами Євросоюзу було прийнято резолюцію про заборону будівництва
будинків з високим енергоспоживанням з 2019 года!


Думаю, Україні не уникнути цієї норми, а будь-які переробки завжди обходяться дорожче, ніж правильно зробити відразу.


Чи може РАБОТА ДІМ стати ДОМОМ з 0 Квт-год / м2 на рік

Будуємо пасивні будинкиБудинок нульової енергії - споживає 0 Квт-год / м2 на рік.
Будинок з нульовою енергією не підключений до зовнішнього джерела, а використовує ту, яка виробляється за допомогою встановленого інженерного обладнання: колектор, сонячні батареї, теплові насоси, вітряні генератори, геостанціі.
При реальній оцінці вартості купівлі будинку в Європі, існує паспорт, в якому вказується стандарт його енергоспоживання.
На Україні, зокрема, в будівельному законодавстві, вказані норми теплопровідності тільки огороджувальних конструкцій.
Нормативний рівень теплоізоляції звичайного українського будинку, з розрахунком тепловтрат складає 120 кВт.год 1 м² в рік.
Такий показник повністю відповідає встановленому стандарту «нові будівлі». Якщо порівнювати Європу, то такі показники обмежують загальне енергоспоживання стандартного житла, куди входять, тепловтрати опалення, гаряча вода і робота обладнання.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАСИВНОГО ДОМА з СІП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва пасивного будинку
від 260 у.о. загальної площі в стані під чистову обробку


І ще трохи про принципи ПАСИВНИХ БУДИНКІВ:


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНУ комерційну пропозицію на ВАШ пасивний будинок


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ