Як дешево побудувати, купити дачу?

Побудувати ДАЧУ або купити?

Якщо ви зайшли на наш сайт і читаєте цю статтю, то питання дешевої покупки або будівництва дачі, приватного житла актуальне для вас як ніколи.

Міський шум, повсякденна суєта і нескінченні питання про сенс життя, змушують жителя мегаполісу шукати нові шляхи, і не останнє місце в цьому списку займає будівництво заміського будинку.
З огляду на економічну кризу в країні, високі тарифи на послуги, фантастичні ціни на матеріали, людина стоїть перед вибором: купити дачу недорого або побудувати дешевий дачний будиночок, можливо навіть своїми руками.


Ціна будівництва енергозберігаючої дачі під оздоблення
9 900 у.е.


У будь-якому випадку, обидва варіанти мають сенс, але з точки зору доцільності кожного з них, давайте розбиратися.

З будівництвом нової дачі все досить просто - підібрав для себе гарну ділянку, вибрав проект, оформив документи і можна будуватися.

А ось з покупкою вже готової будівлі можуть бути проблеми.

  • По-перше, побудовані будинки не завжди можуть влаштувати майбутніх власників своєї плануванням і архітектурою. Можна звичайно переробити старий будинок на новий (реконструкція), але з досвіду знаємо, що вийде набагато дорожче нової споруди.
  • По-друге, можна знайти гарний готовий будиночок, а ось ділянка буде програвати.
  • По-третє, більшість побудованих дач, які виставлені на продаж, це будівлі радянських часів. Коли до проектування ставилися скептично. В результаті, незручне планування, ніякої енергоефективності, "зручності у дворі".

Єдиний плюс - НИЗЬКА ЦІНА ДАЧІ!

Але як стверджують дачники «зі стажем», є деякі моменти, яким потрібно приділити особливу увагу.

Котеджне містечко або дачний кооператив?

На сьогоднішній день, вибір нових дач або будинків різноманітний, але все, як завжди, впирається в бюджет.
Від нього залежить вибір місця, в якому можна буде купити або побудувати дачу.
Якщо вибір припав на престижне котеджне містечко, то увага до Вас і обслуговування буде організовано належним чином: охорона, вивіз сміття, юридичні питання, дороги, електрика, інтернет.
Вам можуть запропонувати:

Гірше йдуть справи в звичайних дачних господарствах або кооперативах совкового зразка, де все доведеться робити самостійно.

Тут потрібно визначатися самостійно.


ДИВИТИСЬ котеджне містечко 12 км від Києва


Географічне розташування ділянки будівництва

У цьому питанні головну увагу потрібно приділити екології та транспортній розв'язці. Не зайвим буде визначити, поблизу чого буде знаходитися дача? Це може бути передмістя, село, межа міста або поле. Важливо - віддаленість, якщо тільки не було прийнято рішення, поселитися подалі від цивілізації.

Екологічний стан місцевості дуже важливий. Загазованість, забрудненість водойм і лісів, близьке розташування залізничних доріг - позначаться на здоров'ї вашої сім'ї, а значить, рівень комфорту буде не відповідати тим нормам, які Ви для себе встановили.

Як правильно знайти свою дачу?

Шукати відповідні варіанти місць будівництва або купівлі готової дачі, найкраще в періодичних виданнях або інтернеті.

Якщо Ви вже визначилися з географічним місцем розташування вашої майбутньої будівлі, то можна безпосередньо об'їхати дачні кооперативи і котеджні містечка цього регіону. Обов'язково потрібно ознайомитися з умовами покупки або будівництва, запропонованою інфраструктурою, організованими місцями відпочинку та дозвілля. Поговорити з жителями, які вже там живуть. Зробити всі необхідні замітки і потім, не поспішаючи, вибрати найвигідніший варіант саме для Вашої родини.

Доступні дачні будинки

Звертаючись за допомогою в нашу будівельну компанію, слід звернути увагу на дачні енергозберігаючі будиночки економ класу.

Сьогодні, це найдоступніший і відносно недорогий варіант дачного будинку. Загальна площа становить 39,6 м², житлова - 30 м².
Є дві спальні, санвузол, просторий хол і чудова крита тераса. Родзинкою проекту є кухня-студія, де її основу становить принцип суміщення. Саме таке рішення, дозволяє візуально розширити простір, а сім'я завжди буде знаходитися разом.


Ціна нового дачного будиночка в стані ПІД КЛЮЧ
14650 у.е.


Для будівництва недорогих дач або будинків ми застосовуємо канадську технологію, при якій будівництво буде вестися за допомогою СІП панелей. Така дача придатна для постійного, цілорічного проживання.

НОВИЙ РІК ви завжди будете зустрічати в своєму улюбленому заміському будинку.

Ще кілька переваг канадських будинків. Всі елементи для будівництва виробляються на нашому підприємстві і збираються на місці як конструктор. Канадська технологія - це доступний і легкий вид будівництва, яка дає можливість будувати дачу своїми руками, що звичайно ж відобразиться на її низькою ціною.


ДИВИТИСЬ всі проекти ДАЧІ


За умови укладення Договору на будівництво типового проекту ДАЧІ
в стані ПІД КЛЮЧ - БЕСІДКА В ПОДАРУНОК!


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ