Індивідуальне проектування канадських будинків

Переваги індивідуального проектування

Індивідуальний проект канадського будинкуКанадські будинки швидкого спорудженняБажання у кожної людини мати власний будинок виникає не на порожньому місці і у всіх в різний час життя. Але кожен готується до цього кроку обдумано і тривалий час. Спочатку накопичуються необхідні кошти, вибирається ділянка під забудову заміського будинку, підбирається проект.


ДИВИТИСЬ усі проекти 


Будуємо за індивідуальним проектом

І ось уже все готово для реалізації задуманого. Залишилася справа за малим - знайти людину, яка створить грамотний проект, підібрати технологію будівництва (канадський будинок з СІП панелей, будинок з газобетону, каркасний будинок), вибрати будівельну компанію і можна починати.
Починати необхідно саме з індивідуального проекту майбутнього будинку. На сьогоднішній день, в інтернеті є величезна кількість готових картинок будинків під різні технології. Здавалося б, можна підібрати дім на будь-який смак і гаманець. Але НІ!

Канадська технологія будівництва

Якщо подобається будинок, то аж ніяк не пасує його планування, і навпаки. Сподобався проект, некрасиво розміщується на обраній ділянці або зовсім не поміщається на ньому. Складно зрозуміти повну вартість будівництва.

Як же правильно вчинити?

Залишається індивідуальне проектування

За розробкою проекту саме вашого будинку можна звернутися в титуловані архітектурні майстерні, які створять такий документ саме під Вас. Можна купити типовий проект, який у них вже розроблений.
Але, скласти проект за індивідуальними параметрами буде коштувати дорожче, ніж купити типовий. Плюс в тому, що Замовник отримує саме те, що хотів.


ЧИТАТЬ СТАТЬЮ "ПРОЕКТИРОВАНИЕ"


Популярні ПРОЕКТИ будинків з СИП панелей ПІД ОЗДОБЛЕННЯ

Проект дачі із сіп панелейПроект будинку з СІП панелейПроект дачі із сіп панелей
  _____Площа 39,6 кв.м.______________Площа 125,4 кв.м.______________________Площа 44,0 кв.м.____________
Проект канадського будинкуБудинок за канадською технологієюПроект двоповерхового канадського будинку
_________Площа144,2 кв.м.___________________Площа 114,0 кв.м._________Площа 93,1 кв.м.___


Проектування від архітектурних майстерень

Замовляючи проект в спеціалізованих архітектурних майстернях, потрібно враховувати той факт, що витрати на його розробку можуть скласти 1% від загальної вартості будівництва всього будинку, а в деяких випадках 5% і більше. Різниця в процентному відношенні обумовлена ​​тим, що при складанні проектного плану враховуються, не тільки зовнішній вигляд будинку, фундамент, покрівля, а й враховуються фактори  в ціні індивідуального проекту: бренд архітектурної майстерні, витрачений час титулованого архітектора, скрупульозну промальовування внутрішнього інтер'єру, підбір меблів, комфорт і т.д.

Ескізний проектЯкщо Ви не хочете нести такі додаткові витрати, то ми б рекомендували майбутньому Замовнику спочатку визначитися з технологією будівництва будинку, яка більше підходить для накопичених коштів.
Всі знають, що будувати будинок із цегли або керамоблока дорого, а ось будівництво такого ж будинку за канадською технологією з СИП панелей обійдеться в кілька разів дешевше.

Будуємо за індивідуальним проектом

Проектування від будівельної компанії

Наступний крок, підібрати надійну будівельну компанію, яка обов'язково має в своєму штаті свого архітектора, конструктора, інженера. Саме вони створять для Вас ось той індивідуальний проект і зможуть реалізувати його на Вашій ділянці.
Важливим аргументом, проектувати свій будинок саме в будівельній компанії є те, що ця послуга найчастіше БЕЗКОШТОВНА.


Розробка ескізного проекту в нашій будівельній компанії 
БЕЗКОШТОВНА!


Ще один із плюсів, замовити індивідуальне проектування саме в будівельній компанії. Архітектор, який розробить проект, на всьому етапі будівництва Вашого будинку буде здійснювати авторський нагляд. І ще, проектувати будинок для Вас відразу будуть так, що б потім його можна було втілити в життя за зрозумілі кошти, а не залишити на папері у вигляді ще одного концепт проекту, тому що зібраних коштів просто не вистачить на його реалізацію.
Що включає в себе індивідуальний проект:

 • архітектурний задум;
 • поверховість;
 • оздоблення внутрішнього простору і зовнішніх стін;
 • кількість кімнат, санвузлів, спалень, зони технічного призначення з урахуванням загальної площі;
 • фасад;
 • фундамент;
 • каналізація і водопровід;
 • електропостачання;
 • вентиляція;
 • покрівля.

Будинок із газоблокуІноді буває, саме на етапі ескізного проектування змінюється технологія будівництва або для будівництва будинку комбінуються технології. Наприклад, будувати будинок можна з газобетону (газоблоку), дах зібрати з теплих СІП панелей, а гараж зробити за каркасною технологією. Такий симбіоз технологій дає можливість побудувати надійний будинок, за доступною ціною, розумно застосовуючи будівельний матеріал. Так можна зробити тільки проектуючи в будівельній компанії.

Каркасний будинок

Найскладнішим етапом в складанні індивідуального проектного плану є його початкова форма. Потрібно чітко сформулювати думки, побажання до майбутнього будинку і відобразити їх у формі креслення. Виконання ескізу, знайти підходящі варіанти архітектурної складової, визначити вид, тип і, звичайно ж, характерні риси майбутнього будинку, завдання для архітектора не з легких.


ЦІНА будівництва за канадською технологією у стані ПІД ОЗДОБЛЕННЯ
від 210 у.о. за кв.м. загальної площі


Каркасний будинок

Ескізний проект, як початок індивідуального проекту

Почати потрібно з ескізного проекту. Саме в такому вигляді відобразяться деталі і колір фасаду, тип покрівлі, план поверхового будівництва, розміри внутрішніх кімнат. Як доповнення, в ескізному плані архітектор обговорює з замовником деякі особливості конструкції, це може бути форма або тип фундаменту, товщина стін, обов'язково розташування інженерного обладнання.
Як доповнення, в цьому розділі можуть відображатися форми: кованих виробів, колон, фасадних елементів та інших складових архітектурного задуму.

Індивідуальний проект - гармонія з природою

Індивідуальний проект канадського будинку

Другий етап дає більш детальне уявлення про робочий процес. Тут вказується кількість стін і перегородок, їх фактичні розміри, глибина фундаменту з урахуванням глибини промерзання, підраховується кількість арматури, місця закладки інженерного обладнання і.т.д.
Різниця індивідуального проекту від типового в тому, що він дає більш детальну інформацію про будівництво саме Вашого будинку і пректується саме під ВАС.

Будинок повинен гармонійно вписуватися в ландшафт всієї ділянки забудови, наприклад, для привабливості канадського будинку потрібні одні умови, для цегляного і дерев'яного інші, але всі вони об'єднані спільною ідеєю. Також в індивідуальному проекті приділяється більше уваги інженерним системам, а саме їх розташуванню, не тільки по відношенню до будинку, але і прилеглим будівлям: басейни, хозблоки, гараж, баня.
Ще одна відмінна риса такого проекту, в закладці матеріалів, які будуть використовуватися при будівництві, щодо даної місцевості і з розрахунку кліматичної зони. Це дуже важливий аспект, так як від нього залежить якість і довговічність будівлі.

Індивідуальний проект від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж"

Власне виробництво СІП панелейМи компанія, яка займається будівництвом великих промислових об'єктів і невеликих приватних будинків вже більше 10 років. Місце наших будівництв - це Київ і Київська область.
У нашому штаті кілька архітекторів, які зможуть розробити індивідуальні проекти приватних житлових будинків за кількома технологіями будівництва:

 • канадська технологія

технологія "ПАСИВНИЙ  БУДИНОК"

будинок з газобетону (газоблоку)

У 2016 році нами запущено власне виробництво СІП панелей, що дозволяє нам будувати канадські будинки за дуже доступними цінами. А також, запропонувати майбутнім Замовникам можливість будівництва будинку з СИП панелей своїми руками на нашу індивідуальним проектом.


ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ціни будівництва своїми руками


Розробляємо карти-розкрою на виробництво
Вартість розробки карт-розкрою на виробництво від 45 грн. за кв.м загальної площі будинку


РОЗРАХУВАТИ БЕЗКОШТОВНО вартість будівництва за індивідуальним проектом


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ