Екологія і пасивний будинок

ПАСИВНИЙ БУДИНОК із СИП панелей - перше знайомство

Будинок збудований за пасивною технологією

Будинок, якому потрібно 10 % енергії

Пасивний будинок вимагає всього 10 відсотків витрат енергії, при порівнянні з класичними будівлями - це означає економію енергії до 90 відсотків! З точки зору використання для опалення наших осель газу або дров, то пасивні будинки будуть економити величезну кількість скорочуваних природних ресурсів. Величезну економію продемонстрували такі будинки і в теплому кліматі нашої планети, де будівлі, як правило потребують активного охолодженні протягом усього літа. Оскільки економія енергії скорочує викиди в атмосферу, пасивний будинок є найкращою альтернативою звичайним, класичними технологіями. Будинок збудований за пасивною технологієюПасивні будинки не вимагають таких же систем опалення та охолодження як звичайні будинки, а значить, гроші, які були витрачені на їх будівництво, краще направити на якісні вікна, сучасну теплоізоляцію стін і покрівлі, рекуперацію - що вже давно є невід'ємною складовою для сучасного пасивного будинку.
Вимірювання, проведені в першому пасивному будинку в Німеччині, в г.Дармштадт в 1991 році, показують, що при різкій зміні високої денної температури до - 140С вночі, температура всередині пасивного будинку залишалася трохи вище 200С, причому навіть без використання будь-яких систем опалення.


Феномен. Для пасивного будинку;
двох лампочок в 75W було досить, щоб нагріти кімнату в 20 м2.


А тепер помножте таку економію енергії на довгострокову перспективу - виходить, що пасивні будинки є прекрасною інвестицією як для Вашого гаманця, так і для клімату всієї планети в цілому. 

ЕКОНОМІЧНІСТЬ і ПАСИВНИЙ ДІМ

Будинок збудований за пасивною технологієюПасивні будинки не тільки економлять гроші в довгостроковій перспективі, особливо в світлі зростання цін на енергоносії, а й дивно доступні, з точки зору власних інвестицій в більш високі будівельні технології, які вже є нормою в європейських країнах для будівництва такого будинку, де ця нібито висока вартість такого будівництва, згладжується за рахунок відсутності дорогих систем опалення, навіть ультрасучасних. Пасивні будинки коштують дорожче, ніж традиційне будівництво. В середньому, той хто планує будувати пасивний будинок в Україні, повинен розраховувати витратити на 10-15% більше коштів, ніж на будівництво навіть енергозберігаючого будинку. Але економія, комфорт, які такий будинок покаже з перших же днів проживання в ньому, з лишком окупить всі вкладені в нього витрати. 

КОМФОРТ і КЛІМАТ в пасивному будинку

Будинок збудований за пасивною технологієюПомічено, що існують власники вже побудованих пасивних будинків, для яких значне зниження споживання енергії і пов'язані з ними малі витрати на енергію, не головне, але ось комфорт від проживання в такому будинку, вони цінують найбільше! Прекрасно ізольована оболонка всього будинку, спеціальні склопакети, правильне розміщення будинку відносно осей світла - все це дозволяє зберігати бажану теплоту, затишок і комфорт у внутрішніх приміщеннях. Це означає, що всі внутрішні стіни, предмети - будуть завжди залишатися з тією ж приємною температурою і вологістю. Навіть свіже повітря, що подається в пасивний будинок, доводиться до приємної температури, перед тим як потрапити всередину будинку. Високоефективна система рекуперації здатна передавати більше 75 відсотків від тепла відпрацьованого повітря, свіжого вступнику припливному. Таким чином, наприклад, відпрацьоване повітря з температурою в 200С може нагріти свіжий з вулиці до 160С, без використання активного підігріву. Коли ж на вулиці жарко, то тепле свіже повітря може бути охолодженим, перед надходженням до будинку, таким же чином. Повітря в пасивних будинках ніколи не буває затхлим або задушливим, як це часто буває в класичних будинках, коли вікна закриті наглухо. Сучасні рекупераціонние системи для пасивних або енергозберігаючих будинків, гарантують свіже повітря без пилу, що дуже важливо для тих, хто страждає на алергію або захворюваннями дихальних шляхів. Приємна температура всередині пасивного будинку і якісна рекуперація, повністю виключають конденсат, який утворюється вздовж віконних рам і сприяє утворенню цвілі.

БАГАТОГРАННІСТЬ ТЕХНОЛОГІЙ для будівництва ПАСИВНОГО БУДИНКУ

Будинок збудований за пасивною технологієюЗ понад 40 000 пасивних будинків, побудованих по всьому світу - 20 000 побудовано тільки в Німеччині. Різнобічність технологій будівництва пасивного будинку набуває все більшої популярності. І це не тільки через видатні переваги, які він пропонує, а завдяки своїй гнучкості в різних технологіях. Пасивний будинок стандарт якості та комфорту, але він не диктує приналежність тільки до якихось незаперечним технологій будівництва. Будинок збудований за пасивною технологієюЦе може бути дорога і дуже міцна конструкція з бетону, легка і доступна з дерева або сучасна з СИП панелей. Все в руках архітекторів і конструкторів. Головне, чудова теплоізоляція і герметизація всього контуру будівлі: продумані віконні рішення; правильне розміщення на ділянці; рекуперація повітря. Навіть виробники застарілих каркасних будинків, пропонують свої рішення для будівництва пасивних будинків. У міру того, як основна концепція будівництва пасивних будинків, заснована перш за все на фізичних принципах, кожна будівля має бути адаптованим до його особливому клімату і технології, яка найбільш підходить для даного місця будівництва.
Звичайно ж, будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" не змогла залишитися осторонь від впровадження передових і сучасних технологій будівництва. Нами розроблена і вже успішно застосовується нова технологія будівництва пасивних будинків, під назвою "PASSIV SIP HAUS". Спільно з німецькою компанією BASF, розроблені нові СІП панелі і нові вузли їх сполуки, які практично повністю виключають містки холоду. Обрана нова віконна система і повністю змінений спосіб установки вікон і дверей. Покращена термоізоляція панелей даху і товщина застосовуваних СІП панелей. Значно збільшено товщину пінополістиролу для фасадної обробки. Незмінним залишається лише якість виконуваних нами робіт і наша привітність!

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАСИВНОГО БУДИНКУ


ВАРТІСТЬ, ЦІНА будівництва ПАСИВНОГО БУДИНКУ від "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж"
в стані "під чистову обробку", залишається доступною - від 270 у.о. за м2 загальної площі будинку.


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ЦІНИ, ВАРТОСТІ будівництва пасивного будинку




 Автор Валентин Лымарь


В строительный словарь попадают термины, технические определения и понятия, которые употребляются при проектировании и строительстве частных, загородных домов, коттеджей, дачных домов, садовых домиков.
Чаще всего, собранные строительные понятия в словаре, применяемые в:

НЕ НАШЛИ соответствующий строительный термин





Сохраните эту страницу в соц-сетях