КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ будівництва

Канадська технологія - це каркасно-панельна технологія

Будинок збудований за канадською технологією

Чому дали назву КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ?

Прийнято вважати в Україні, що канадська технологія - ця така технологія будівництва, при якій будинки зводяться із застосуванням СІП панелей. В основу цієї технології покладено дерев'яний каркас, але його значення набагато менше, ніж в чистій каркасній технології. Основним елементом канадською технологієї будівництва виступає СІП панель. З причини з'єднання панелей через дерев'яний брус, який виконує властивості несучого каркаса і технологію було присвоєно назву КАРКАСНОЮ. Назва - Канадська - данна технологія отримала швидше через свою територіальну приналежність до Канади, де данна технологія дуже популярна. Будинок збудований за канадською технологієюКанадська технологія будівництва одна з найдинамічніших в Європі. Любов і визнання вона отримала завдяки своїм основним відмінностям, кожне з яких вигідно виділяє цю технологію над відомими класичними.

1. Швидкість будівництва за канадською технологією.

Основний час будівництва, а це 80%, перекладається на плечі будівельної компанії. Весь основний конструктив виготовляється заводським методом. На об'єкті будівництва відбувається тільки складання основних вузлів. Бригада з 3-4 чоловік готова зібрати невеликий будинок площею до 120 м2 за два тижні.

2. Відносна дешевизна будинків збудованних за канадською технологією.

Для канадської технології застосовуються СІП панелі, завдяки яким, значно здешевлюється вартість метра квадратного площі забудови.

3. Довговічність.

Канадська технологія - це технологія дерев'яного домобудівництва. В основу якої покладено дерев'яний брус і дошка. А ми знаємо з історії, що дерев'яні будинки існують понад 665 років.

4. Енергозбереження будинку за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ.

Для будинків, побудованих за канадською технологією, немає необхідності застосовувати спеціальні джерела тепла. Для таких будинків підійде будь-який доступне джерело енергії.


Використання єнергії в канадському будинку -
зменшено в кілька разів, в порівнянні з будинками, побудованими за класичними технологіями


Канадська технологія - енергозберігаюча технологія.

5. Надійність будинків

Застосування СІП панелей і спеціальних сполучних елементів, дозволило будувати будинки з високим ступенем стійкості до зовнішніх чинників. Таким як: землетрус, падіння важких предметів, ураганів, смерчів і т.д. Будинки, побудовані за канадською технологією, не один раз довели на практиці свою надійність.


ДИВИТИСЬ ПРОЕКТИ всі проекти канадських будинків


6. Пожежна безпека.

Для оздоблення стін внутрішніх приміщень, канадська технологія передбачає використання листів гіпсокартону або магнезиту. І один, і другий матеріал забезпечують надійний захист каркаса будинку від прямого вогню. Повне руйнування цих матеріалів настає не менш ніж через 35-40 хвилин пожежі. А цього часу цілком достатньо, що б прийняти необхідні і доступні заходи пожежегасіння.

7. Цілорічне будівництво.

Застосування унікального будівельного матеріалу - СІП панелі - дозволило вести будівництво будинків ЦІЛИЙ РІК.

Відсутність виконувати мокрі процесси, дозволила використовувати канадську технологію для зимового будівництва.


Взимку, інші технології на канікулах,
КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ на роботі!


8. Надійні і нескладні фундаменти.

Будинки, побудовані за канадською технологією, мають малу вагу, а це дає можливість застосовувати недорогі і полегшені фундаменти. Що звичайно, значно здешевлює кінцеву вартість майбутнього будинку. Найчастіше застосовують фундаменти таких типів: пальові залізобетонні, свайно-гвинтові, «шведська плита».

9. Швидкість виконання оздоблювальних робіт.

Канадська технологія із застосуванням СІП панелей дає можливість збільшити швидкість всіх оздоблювальних робіт, без погіршення якості. Після складання коробки майбутнього будинку можна одночасно приступати до всіх видів обробки, як внутрішньої, так і фасадної. Будинки побудовані за канадською технологією не дають усадки. Стіни ідеально рівні, а витрата матеріалу легко прогнозується ще на стадії розробки проекту (проектуванняя). Багато роботи виконуються різними фахівцями одночасно. Будинки, побудовані за канадською технологією в стані ПІД КЛЮЧ, готові для проживання вже через три місяці після початку будівництва.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ
від 210 у.о. загальної площі у стані ПІД ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ


ПРОРАХУВАТИ ЦІНУ, ВАРТІСТЬ будівництва власного будинку за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ




 Автор Валентин Лымарь


В строительный словарь попадают термины, технические определения и понятия, которые употребляются при проектировании и строительстве частных, загородных домов, коттеджей, дачных домов, садовых домиков.
Чаще всего, собранные строительные понятия в словаре, применяемые в:

НЕ НАШЛИ соответствующий строительный термин





Сохраните эту страницу в соц-сетях