КАРКАСНО-ЩИТОВІ БУДИНКИ

КАРКАСНО-ЩИТОВІ будинки, або канадська технологія будівництва

Будуємо за каркасно-щитовою технологією

Будівництво каркасно-щитових будинків

Будівництво власного будинку за містом завжди залишається актуальним для будь-якого сучасного людини. Виїхати з галасливого, задимленого міста зі своєю сім'єю і друзями - це завдання для багатьох жителів мегаполісів. Але перешкодою для вирішення цього завдання завжди було страх загрузнути в болоті проблем, пов'язаних з будівництвом власного будинку. Варто тільки трохи вникнути в технологію будівництва приватного будинку або котеджу, щоб зрозуміти наскільки це дорого і клопітно, якщо звичайно у Вас немає невичерпного джерела поповнення фінансів. Але це не герої нашої статті. Ми запропонуємо технологію, яка цілком по кишені представникові середнього класу жителів України. Будуємо за каркасно-щитовою технологієюЦе каркасно-щитові будинки, побудовані за канадською технологією із застосуванням СІП панелей. Такі будинки - це один із способів вирішити задачу будівництва заміського будинку для більшості жителів України.При виробництві та будівництві каркасно-щитових будинків застосовуються найпрогресивніші, сучасні будівельні матеріали, що дозволяють будувати надійні і недорогі приватні будинки.

  • Як влаштований каркасно-щитовий будинок?

Основна суть технології, лежить у використанні при будівництві каркасно-щитового будинку, спеціальних елементів майбутньої конструкції, які виробляються на комбінаті, а високоточне обладнання та устаткування, гарантує високу точність вироблених з СИП панелей елементів. Поєднання всіх підготовлених СІП частин між собою, відбувається через спеціальний дерев'яний брус. Сполучені елементи утворюють зовнішні і внутрішні несучі стіни, перегородки, міжповерхові перекриття та дах. У таких будинках повністю виключаються протяги, а втрати тепла зведені практично до нуля. У каркасно-щитових будинках завжди тепло взимку, прохолодно влітку й затишно протягом усього року.

Каркасно-щитову технологію ми частіше знаєм за назвою КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ, а будинки КАНАДСЬКИМИ. Це назви однієї технології.

  • Оздоблення каркасно-щитових будинків

Будуємо за каркасно-щитовою технологієюІдеально рівні внутрішні поверхні стін, дозволяють обробляти їх простими листами гіпсокартону, без додаткової необхідності складання додаткового вирівнюючого каркаса. Використання листів гіпсокартону, дозволяє розгулятися фантазії майбутніх власників і архітекторів-дизайнерів. Звичайно, важливе значення має і те, як буде виглядати каркасно-щитовий будинок ззовні. Тут ті ж рівні поверхні, а значить, та сама простота фасадної обробки. На сьогодні, додати зовнішньому вигляду будинку неповторний вигляд дозволять сучасні оздоблювальні матеріали: сайдинг, Будуємо за каркасно-щитовою технологієюфасадна штукатурка «короїд», штучний камінь і звичайно ж декоративний цегла. У будинків, побудованих за каркасно-щитової технології, основним несучим елементом буде силовий каркас утворений з'єднанням СІП панелей і якісного дерев'яного бруса.

  • Вигода від будівництва каркасно-щитових будинків

Основний вигодою каркасно-щитових будинків (канадських будинків) ми б назвали те, що для будівництва таких будинків необхідно в кілька разів менше часу, ніж при будівництві будинку з колоди (зруб) або каркасним методом. Невелика вага всієї конструкції, дозволяє знизити витрати на фундаментні роботи.

За умови, що каркасно-щитові будинки виробляються в заводських умовах і з якісних матеріалів, то по збереженню тепла і комфорту ці будинки нічим не поступаються, частіше перевершують, цегляні будинки або зруби. А якщо торкнутися питання тривалості служби, то є приклади існування дерев'яних будинків яким понад 665 років.

  • Затишний, комфортний і довговічний каркасно-щитовий будинок

Ця технологія надійно увійшла в життя українців ще й тому, що каркасно-щитові будинки однаково успішно зарекомендували себе на півдні і півночі України. Особливо в районах підвищеної сейсмонебезпечної обстановки.


Ще один важливий факт,
зібрати каркасно-щитовий будинок можна всього за два тижні.


А підготувати його для майбутніх мешканців в стані ПІД КЛЮЧ, всього за три-чотири місяці.

А невеликі дачні будинки, можна побудувати взагалі за 7 днів. Тому каркасно-щитові будинки завжди перемагають у інших технологій, якщо стоїть завдання ШВИДКОГО ОСВОЄННЯ ТЕРИТОРІЙ!


СМОТРЕТЬ проект дачного дома


Будуємо за каркасно-щитовою технологією під ключМало того, для тих, хто хоче поліпшити своє старе житло, каркасно-щитова технологія відкриває нові горизонти. Для цієї технології не складе ніяких труднощів зробити надбудову, прибудову або взагалі перебудувати весь старий будинок. Робимо висновок, для того, щоб побудувати комфортний, затишний, теплий, швидкозбудованний, сучасний, недорогий і довговічний будинок, зовсім необов'язково збирати великі грошові маси. Застосування новітніх будівельних матеріалів, технологій дозволяє звичайним людям стати власником будинку своєї мрії!

А будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" допоможе мрію про власний заміський будинок

втілити в життя!

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва каркасно-щитових будинків


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва каркасно-щитових будинків
від 210 у.о. загальної площі


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК вартості будівництва за каркасно-щитовою технологією




 Автор Валентин Лымарь


В строительный словарь попадают термины, технические определения и понятия, которые употребляются при проектировании и строительстве частных, загородных домов, коттеджей, дачных домов, садовых домиков.
Чаще всего, собранные строительные понятия в словаре, применяемые в:

НЕ НАШЛИ соответствующий строительный термин





Сохраните эту страницу в соц-сетях