Технологія "БУДИНОК ІЗ ГАЗОБЛОКУ"

БУДИНОК ІЗ ГАЗОБЛОКУ - енергозберігаючий будинок

Строительство домов из газоблока

Будівництво житла завжди було найскладнішим і важливим процесом в житті кожної людини. Початковий етап зведення будинку вимагає від майбутнього забудовника серйозних приготувань.
Як тільки було прийнято рішення побудувати ДІМ своєї мрії, перший крок ескізне проектування і підготовка повного проекту. З цим питань Ви можете звернутися в спеціалізовані проектні організації, які займаються тільки проектуванням, але краще що б і проектування і будівництво вела одна команда. Такою командою може бути будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД КОТЕДЖ".


Іншим, важливим складовим моментом буде, організація і адаптація ескізного або повного проекту майбутньої будівлі, а також вибір безпечних технологій будівництва. У нашому випадку, це "БУДИНОК З Газоблок".

У багатьох він асоціюється з поняттям:
теплий
відносно недорогий
міцний
негорючий
морозостійкий
енергоефективний і енергозберігаючий

Строительство домов из газоблокаЯкщо правильно все розрахувати, не випускаючи з уваги дрібниці, можна домогтися максимального комфорту, при мінімумі витрат.
Газоблок складається: з піску, води, вапна й алюмінієвої пудри. Всі складові повністю екологічні.
У деяких варіантах склад може змінюватися, але якість при цьому залишається стабільним. Це, напевно, єдиний матеріал, який об'єднав в собі велику кількість позитивних якостей:
міцність
вогнестійкість
екологічність
низьку теплопровідність
легкість в обробці
відмінні звукоізоляційні характеристики
невелика вага

Строительство домов из газоблока

Економічна вигода ТЕХНОЛОГІЇ "БУДИНКИ З Газоблок"

Будинки з газоблоків економічно дуже вигідні. Вони будуються в два, а то і три рази швидше, на відміну від традиційних цегляних будинків. Застосовуються для будівництва будь-яких видів стін і будь-яких за складністю будівель.
Для будівництва найчастіше застосовуються газоблоки певної щільності з різною вагою.
Маркуються вони особливим цифровим кодом - D300 - D1200, що вказує на стан обсягу до маси.
D300 - це газоблок з дуже низькою щільністю і малою вагою. Застосовується тільки для внутрішніх перегородок, якщо дозволяє конструкція будинку.
D400 - газоблок з середньою щільністю. Застосовується для влаштування зовнішніх стін в малоповерховому будівництві.
D500 - висока щільність газоблоку. Застосовується для будівництва несучих стін.
Маркування вказує на здатність витримати максимальне навантаження

Фундамент для ТЕХНОЛОГІЇ "БУДИНОК З Газоблок

Для будинку з газоблоків потрібен міцний, надійний, а у випадку з невеликими приватними будинками і полегшений фундамент. Найчастіше застосовують монолітний, у вигляді залізобетонної плити, стрічково-монолітний і стрічково-стовпчастий. З їх допомогою можна звести до мінімуму усадочні деформації, які се таки присутні в цій технології будівництва.
Між фундаментом і першим рядом кладки завжди потрібно укладати гідроізоляцію (євроруберойд), бажано заробляти на гідроізоляційну мастику.

Строительство домов из газоблокаРозміри газоблоку (600 * 200 * 300 мм) дозволяють досить швидко проводити його кладку на клейовому і піщано-цементному розчині. За допомогою клейового розчину, кладка виходить тонкої, що в свою чергу покращує теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики стін. Такі стіни практично не потребують утеплювачі, але якщо з ДОМОМ своєї мрії йти в майбутнє то, звичайно ж, їх потрібно утеплити. Для вирішення цього завдання чудово підійде пінополістирол, краще NEOPOR або мінеральна вата. Бажано вибрати пінополістирол NEOPOR, його буде досить і 80 - 100 мм, а ось вати необхідно дати більше, у неї нижче коефіцієнт опору теплопередачі. Та й в обробці вона обійдеться дорожче.
Щоб убезпечити конструкцію будинку від розтріскування застосовується метод армування або кладку поділяють деформаційними швами. Такі методи використовуються в кліматичних зонах з суворим, сейсмонебезпечних кліматом. Проектування малюнка деформаційного шва і армування розробляються в індивідуальному порядку, враховуючи тип конструкції майбутнього будинку.

Строительство домов из газоблокаОсоблива увага при будівництві газоблочні будинку приділяють фасадній обробці. Газоблок, матеріал дихаючий, саме це властивість здатна створити всередині приміщення, як комфортний стан, так і відсиріванню стін. В подальшому, всіляких процесів деформації. Дуже важливо, для будинку з газоблоків, прибрати містки холоду максимально назовні. Тому, якщо в одній з компаній Вам запропонують просту обробку у вигляді неутеплену сайдингу або просте оштукатурювання по блоку без утеплювача, то сміливо йдіть і довіртеся тільки професійним будівельним компаніям.

Внутрішнє оздоблення будинку не менше важлива. Стосовно зовнішніх стін, вона не так вимоглива, але більш трудомістка. Для цих цілей підходять будь-які паропроникні матеріали, що мають, як позитивні, так і негативні сторони. До рівності внутрішньої кладки, в будинку з газоблоків, вимоги значно нижче, ніж до будинку з СИП панелей або пасивного будинку. Найчастіше на стіни йде багато що вирівнюють матеріалів. Саме піт цієї причини складно дати точне комерційну пропозицію ще на стадії проекту, на відміну від канадського будинку з СИП панелей, де такі прорахунки ведуться суто по проекту. Розрахувати вартість внутрішньої обробки будинку в стані ПІД КЛЮЧ можна тільки коли повністю побудована коробка і зібрана кроквяна дах або дах з СИП панелей.

Складнощі обробки по ТЕХНОЛОГІЇ "БУДИНОК З Газоблок"

Сам матеріал має невелику вагу, метр кладки може важити до 120 кг, і з цієї причини можна застосувати такий же полегшений фундамент як і під СІП панельні будинки, але будинок все таки схильний усадочною деформації. Усадку на швах, де був застосований клейовий або піщано-цементний розчин. З цієї причини необхідно дати дому відстоятися. Але фасадні оздоблювальні роботи виконувати можна.
Ще один спосіб обробки - це гіпсокартон. Він кріпиться по спеціальних напрямних, він прекрасно згладить за собою нерівності газоблочні стін і інженерні комунікації. Але є і негативні сторони, такий спосіб звичайно ж економить кошти на внутрішній обробці, але краде внутрішньо простір.

Як завжди - МИ РАДИМО "БУДИНОК З Газоблок", але ВИБИРАТИ ЛИШЕ ВАМ!

Щоб будинок з газоблоків прослужив довгий час, слід дотримуватися правил і норм будівництва. Використовувати тільки якісні матеріали і особливо, залучати тільки професійні будівельні компанії. У гіршому випадку, такий будинок прослужить не довго, а витрати на його відновлення або реконструкцію будуть постійно збільшуватися.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва по ТЕХНОЛОГІЇ "БУДИНОК З Газоблок"

Як завжди ми можемо запропонувати тільки орієнтовну вартість будівництва за технологією "БУДИНОК З Газоблок". Ціна відрізняється від проекту до проекту.


Середня ЦІНА, ВАРТІСТЬ метра квадратного загальної площі "БУДИНКИ З Газоблок" в стані "під чистову обробку"коливається від 300 - 330 у.о


УЗНАТЬ ЦЕНУ, СТОИМОСТЬ строительства по технологии "ДОМ ИЗ ГАЗОБЛОКА"


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ