Канадська технологія будівництва

КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ

Послідовність будівництва за канадською технологією із СИП панелей

Будуємо за канадською технологієюФундамент для будинку за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Будівництво будинку за канадською технологією як і будь-якого іншого будинку, починається з фундаментних робіт. Але канадські будинки з СІП панелей мають головну перевагу - це мала вага зібраної конструкції. Таким чином для будівництва таких будинків використовується монолітна плита, залізобетонний утепленний ростверк або свайно-гвинтовий фундаменти. Данні фундаменти набагато дешевше фундаментів необхідних для будівництва масивних будинків з цегли або будинків з газобетону
Далі слід складання стін. Верхня частина фундаменту добре гідроізолюється, найкраще наварити гідроізоляцію. На підготовлений фундамент, за допомогою анкерних болтів, кріпиться просочений антисептиком і гідроізоляційним матеріалом стартовий брус, на який монтуються стіни з СИП (SIPі) панелей товщиною від 160 мм - 200 мм, що з'єднуються між собою за допомогою дерев'яного бруса або термовставок, як у технології пасивних будинків. Перед з'єднанням СІП (SIPs) панелей з з'єднувальним елементом (брус, вставка), місце з'єднання покривається поліуретановою піною. Піна, після розширення, заповнює можливі порожнечі, а після висихання перетворюється в надійний клей. Панелі підлоги, додатково гідроізолюють мастикою. Стінові панелі SIP з'єднуються з брусом за допомогою паза і закріплюються саморізами або спеціальними цвяхами. Зовнішні стики промащують гермабутілом.


ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ будівництва за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

Будуємо за канадською технологієюДомокомплект будинки за канадською технологією

Домокомплект канадського будинку, виготовляється за кресленнями на заводі з високою точністю, що дозволяє швидко будувати будинок з СИП панелей на будмайданчику. Вага однієї СІП (SIPs) панелі від 25-50 кг, що дозволяє без важкої праці двом робітникам переносити і монтувати їх без застосування складної будівельної техніки. Для доставки СІП (SIPs) панелей не потрібно транспорт великої вантажопідйомності.
Міжповерхове перекриття може бути виготовлено в двох варіантах: з СИП панелей товщиною 202 мм; або двотаврових балок накритих ОСП листами 18 - 22 мм.
Дах канадського будинку від будівельної компанії "Промжитлобуд Котедж" може бути як традиційно кроквяної конструкції, так і дах з СИП (SIPs) панелей. Ми рекомендуємо кроквяну систему даху, якщо буде утеплятися стеля другого поверху і дах з СИП (SIPs) панелей, якщо будинок буде мансардного типу. Гідроізоляцію даху традиційно забезпечує металочерепиця або м'яка бітумна черепиця. Можливі й інші покрівельні матеріали.

Оздоблення готового будинку за канадською технологією

Після будівництва коробки, слід зробити зовнішнє оздоблення фасаду канадського будинку, цоколя, вхідної групи, установка вікон і дверей і внутрішнього оздоблення будинку. Дана ділянка роботи як правило носить індивідуальний характер і вимагає особливої ​​уваги для задоволення естетичного запиту Замовника.

Канадський будинок з СІП панелей від "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж"

Будуємо за канадською технологієюБудуємо за канадською технологієюБудівельна компанія "Промжитлобуд Котедж" готова надати повний цикл будівництва в тісній співпраці з Замовником.

В нашій команді працюють професійні архітектори та інженери.
Ми зможемо допомогти Вам у розробці індивідуального проекту будинку або ескізних креслень (ПРОЕКТУВАННЯ).

Надамо розгорнуте комерційну пропозицію на будівництво будинку в стані під чистову обробку або ПІД КЛЮЧ.

Всі роботи будуть виконані на підставі календарного графіка робіт, який є невід'ємною частиною Договору.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ


ЦІНІ, ВАРТІСТЬ будівництва за канадською технологією
від 210 у.о. загальної площі у стані ПІД ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ


ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ будівництва за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ