Сохраните эту страницу в соц-сетях


Технологія "ПАСИВНИЙ БУДИНОК"

ПАСИВНИЙ БУДИНОК - технологія будівництва із СІП панелей

Основні передумови створення ПАСИВНИХ БУДИНКІВ

Будуємо пасивні будинкиЕкономія на електроенергії і опаленні - це велика перевага в сьогоднішніх умовах життя. Подорожчання на ринку енергоресурсів, дало поштовх для використання прогресивних технологій в галузі будівництва приватного заміського житла.
Енергоефективний, енергозберігаючий, пасивний будинок - терміни, які використовують для позначення ефективності житлової конструкції з мінімальним рівнем споживання енергії.
Будуємо пасивні будинкиУдельная теплоємність енергії буде дорівнювати 10% на кожну величину одиниці об'єму. У ряді європейських країн спеціальною організацією встановлюються стандартні норми мінімального споживання енергії. Наприклад, для опалювальних систем - це ≤15 кВт на м2, протягом року.

Практичним шляхом була встановлена ​​норма первинного витрати споживаної енергії - ≤120 кВт на м2 на рік. Ступінь рівня споживання, це показник високої ефективності даного методу.

Основоположні чинники ПАСИВНОГО БУДИНКУ

  • Якісна теплоізоляція на всіх рівнях.

  • Повна відсутність температурного моста (містки холоду).

  • Спеціальні, частіше металопластикові вікна, виготовлені за допомогою самих енергозберігаючих технологій.

  • Герметичність всієї зібраної коробки будинку

  • Вентиляція, рекупераціонние системи

СІП панелі, як основний будівельний матеріал ПАСИВНОГО БУДИНКУ

Будуємо пасивні будинки

Маючи серйозні наміри до реалізації основоположних принципів пасивного будівництва, а також в правильному їх використанні, можна легко і без зайвих проблем досягти потрібного результату енергоспоживання.
Будуємо за канадською технологієюМи з Вами поговоримо про технології будівництва пасивних будинків, де основним будівельним матеріалом буде СІП панель. Такі будинки відносяться до каркасно-панельної технології, де з'єднання СІП панелей відбувається через дерев'яний брус. Це найслабше місце данної технології. Великі тепловтрати відбуваються саме через цей матеріал. При розробці прогресивної технології будівництва пасивних будинків з СИП панелей, необхідно було вирішити задачу заміни бруса на більш ефективний метод з'єднання панелей. І його знайшли.

Данна технологія отримала назву «ПАСИВНИЙ БУДИНОК» із СІП панелей..


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО вартості будівництва пасивного будинку


Будуємо пасивні будинки

Основу всієї несучої конструкції складають посилені СІП панелі.

Для будівництва несучих стін ми застосовуємо СІП панелі товщиною 170 мм, де 140 мм, це утеплювач Neopor (Неопор), а 30 мм складають ОСП (OSB) плити товщиною 15 мм. Більш товсті плити, це перше головна перевага технології «PASSIV SIP HAUS», які допомогли нам відмовитися від використання дерев'яного бруса, як елемента з'єднання СІП панелей між собою у канадської технології. Дошка залишається тільки в місцях обрамлення віконних і дверних прорізів, а також в кутових з'єднаннях панелей між собою.

Вузли з'єднання СІП панелей пасивного будинку

Будуємо пасивні будинки

Перший, при виробництві СИП панелей, в торцях залишають заглибленні канали. Під час складання основної конструкції будинку, в канали вставляються ОСП (OSB) ламелі товщиною 15 мм, стик задувається монтажною піною і фіксується будівельними саморізами або скобами. Такий спосіб з'єднання, плюс посилені СІП панелі з ОСП (OSB) плитами 15 мм, гарантують ще більш надійне з'єднання, ніж через дерев'яний брус. А головне, повністю виключається температурний міст (місток холоду).

Будуємо пасивні будинки

Другий, найбільш вживаний, це коли склеюються спеціальні вставки, меншої товщини, а в СІП панелях робиться стандартна вибірка утеплювача на глибину 35-45 мм. Наступні дії нічим не відрізняються від першого способу.

Дах збирається так само з СІП панелей, але товщина їх повинна бути не менше 270 мм, де утеплювача Neopor (Неопор) 240 мм і 30 мм ОСП (OSB) плити. Панелі з'єднуються за допомогою першого або другого способів з'єднання.

Дах повинен витримувати великі снігові і вітрові навантаження, тому додатково збирається дерев'яний каркас, схожий на просту кроквяну систему. Він і буде надійною опорою для даху з СІП панелей майбутнього пасивного будинку.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва пасивних будинків з СИП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАСИВНОГО БУДИНКУ
в стані ПІД ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ = від 260 у.о. загальної вартості


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва ПАСИВНОГО БУДИНКУ
в стані ПІД КЛЮЧ = від 550 у.о. загальної вартості


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО вартості будівництва пасивного будинку


Все новости...


СТАТЬИ

Все статьи...