Проектування

13.06.2016 г. Автор Валентин Лимар

"Одне криве вікно весь фасад псує"

Проектування БУДИНКУ - обов'язковий процес!

Эскизный проект канадского дома

Ні для кого не секрет, що одним з важливих питань підготовки до майбутнього будівництва БУДИНКУ своєї мрії - є проектування. У багатьох Замовників завжди виникає багато питань про правильність підбору проекту для будівництва заміського будинку або індивідуального котеджу. У цій статті ми поговоримо саме про це.
Эскизный проект канадского домаТак склалося, точніше, деякі Замовники вважають, що проектування приватного будинку або індивідуальний проект - зовсім необов'язкові. З нашого багаторічного досвіду, склалося тверде переконання, що будь-яке будівництво, навіть без ескізного проекту, призводить до додаткових витрат, збільшує терміни будівництва, а іноді затягує її на роки і результат часто виходить сумним.
У професійних будівельних компаній, ніколи не допускається будівництво без проекту. До цієї роботи залучено багато фахівців: від архітектора, інженерів будівельників, виконроба, який буде втілювати мрію в життя, до самого директора, який і несе всю відповідальність. А ось справжні проблеми можуть прийти на будівельний майданчик тоді, коли теоретично можливий Замовник з «шабашниками» розпочинає роботи без проектного плану, і ще: коли самі робочі радять: як можна спростити, здешевити, прискорити будівельний процес.

Сам ескізний проект (АР) складається:

  • Робоча записка (загальна площа, житлова площа, покомнатно площі)

  • поверхові плани

  • плани фасадів

  • розрізи стін

  • Повний план даху

  • Розміри віконних і дверних прорізів

  • Прив'язка до місця будівництва

  • 3D візуалізація будинку

 

У нашій будівельній компанії «Промжитлобуд Котедж» все це робить штатний архітектор-конструктор. Який не просто перемалюю для Вас будинок з картинки, а уважно вислухає, зрозуміє побажання і спроектує їх в майбутній ДІМ.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ розробки ескізного проекту


ЦІНА, ВАРТІСТЬ розробки ескізного проекту
від 3000,00 грн., залежить від складності проектування


Потрібно відзначити, що ця сума Вам повертається
при початку будівництва за даним проектом.


Особливості проектування будинків із СІП панелей

Проекты домов из СИП панелей

Якщо говорити про проектування будинків з СИП панелей, то якихось істотних особливостей при такому проектуванні у них немає. 

Фасадная отделка дома из СИП панелей

Обмеження або допуски, з'являються на стадії підготовок ескізного проекту під розкрій і збірку, який так само виконується нашими спеціалістамі. Тут необхідно врахувати несучу спроможність СІП панелей на злам. Для відкритих просторів потрібно пам'ятати, що СІП панелі перекриття (СІП 170 - 202 мм) можуть витримувати допустиме навантаження (до 500 кг / м2) над відкритим простором першого поверху тільки до 4,5 метрів, без необхідності посилення такого прольоту спеціальної дерев'яної балкою, яка може збільшити таке відкритий простір до 7-8 метром. Висота стін поверхів особливо не обмежується; можна сміливо проектувати «друге світло», висоту стін першого поверху від 2,5 - 6 метрів або навіть 

Строительство, проектирование пассивных домов в Украине

вище, якщо того вимагає архітектурне завдання Замовника. Можна перерозподіляти навантаження верхніх поверхів між несучими стінами і внутрішніми СІП панельними або каркасними перегородкамі.Строітельство, проектування пасивних будинків в Україні Дах з СИП панелей набагато витривалішими класичної кроквяної системи, особливо, якщо її збирати з СИП панелей 200 - 270 (пасивний будинок) мм. Брус, яким з'єднують покрівельні СІП панелі, товщиною 60 * 180 - 60 * 240 мм, по навантаженнях на злам, набагато перевершує класичний кроквяний брус 50 * 150 мм. А брус + самі СІП панелі даху, розрізані навпіл, можуть нести розрахункове навантаження, що перевищує в кілька разів допустиме навантаження класичної кроквяної системи.
Наші архітектори мають досвід проектування і будівництва за технологією "ПАСИВНИЙ ДІМ".
Дана технологія розроблена спільно з німецькою компанією BASF і вже активно розвивається в Україні.

 

 

 

ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва спроектованних будинків із СІП панелей


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будівництва запроектованих будинків із СІП панелей
від 210 у.о. загальної площі у стані ПІД ВНУТРІШНЄ ОБЛАШТУВАННЯ


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК вартості проектування власного будинку

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ