БУДИНКИ ШВИДКОГО СПОРУДЖЕННЯ

Нові технології і матеріали для будинків швидкого спорудження

Канадські будинки - будинки швидкого спорудження за 40 днів

Канадські будинки швидкого спорудженняУ наше століття, коли темп життя дуже великий, виняткове значення має скорочення часу будівництва. Будинки швидкого спорудження, до яких ми можемо віднести і канадські будинки із застосуванням СІП панелей, зараз актуальні як ніколи.

Зібрану коробку першого поверху такого будинку, замовник вже може побачити через один день після початку будівництва. Або через 40 днів після початку фундаментних робіт. А повністю готовий будинок або як прийнято йоого називати ДІМ ПІД КЛЮЧ, порадує щасливих господарів через три місяці.

Такої швидкості будівництва можна домогтися, тільки якщо вищий коефіцієнт готовності перенести на виробництво. Або якщо говорити простіше, велика частина майбутнього каркаса виготовляється заводським методом.

Заводський метод виробництва матеріалів будинків швидкого будівництва

Виробництво домокомплекту будинку швидкого спорудженняВиготовленний фундамент під майбутні будинки швидкого спорудження повинні вистоятись не менше за 28 днів. Цей час ми не відпочиваємо, ми виготовляємо домокомплект на виробництві СІП панелей.

Для того щоб будинок був побудований швидко, необхідно якісно підготувати всі єлементи.

Склеїти і розкроїти СІП панелі. Підготувату необхідку кількість брусу та всіх з'єднувальних елементів.

Стан підготовки домокомплекту для будування будинку швидкого спорудження повинен бути таким, щоб будівельникам залишилось тільки скласти всі елемента в готовий дім як конструктор.

Ціна такого комплекту матеріалів (домокомплекту) найдешевша на будівельному ринку України за рахунок матеріалів з яких виготовляються СІП панелі, та малого часу на їх будування.


Ціна домокомплекту будинків швидкого будівництва
від 99 у.о. кв.м. загальної площі


Історія швидкого домобудівництва

Будуємо будинки швидкого будівництваПодібна система швидкого домобудівництва, щитова cистема, були впeрвие запропонована в 1893 році російським інжeнером Щeрбаковим. Cистема Щeрбакова, мала значні переваги за вже відомими тоді фінськими збірними будинками. Їм було розроблено комплект декількох видів щитів, комбінуючи які можна було збирати будинки з різним плануванням. Щeрбакову вдалося організувати і налагодити на одному з лecопільних заводів перше промислове виробництво «пeрeноcних» будинків, як вони тоді називалися, але тоді ця тeхнологія нe отримала підтримки у суспільства. Домобудівне виробництво випускало, як правило, будинки одного типу, так як навіть незначні перепланування тягли за собою переналагодження всього виробничого процесу. Технологія промислового домобудівництва або домобудівних комбінатів отримали свій другий розвиток в СРСР, в після воєнні роки. Ці комбінати були розвинені до рівня 150-200 тис.м2 житла в рік. Завдяки чому, за дуже короткий період, промислове виробництво швидкомонтованих будинків в СРСР дозволило вийти на перше місце в світі, значно обігнавши такі ж виробництва Англії, Фінляндії та Швеції.


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ціни, вартості будівництва БУДИНКУ ШВИДКОГО СПОРУДЖЕННЯ


Найпопулярніші технології швидкого спорудження будинків

  • Каркасна технологія

Будуємо будинки швидкого будівництваВ основу каркасної технології покладено дерев'яний каркас, який збирається на місці складання будинку. Утеплювачем найчастіше виступає мінеральна вата. Таку технологію назвати дуже швидкою досить складно, повністю залежить від людського фактора. Є й різновид даної технології - замість дерев'яного каркаса застосовують металевий каркас з оцинкованої сталі. Основні складові елементи з'єднують між собою звичайними саморізами або використовують точкове зварювання. Головною особливістю такого каркаса є незмінність геометричних форм від зміни погодних умов. Зовні каркас також як і в дерев'яному каркасі зашивається ОСБ листами, а всередині, після укладання утеплювача, листами гіпсокартону або магнезиту. В утвореному всередині каркасу просторі, укладаються комунікації. Термін монтажу від 4-8 тижнів.

  • Канадська технологія із застосуванням СІП панелей

Ціна домокомплекту будинку швидкого спорудженняНайпопулярніша технологія на сьогоднішній день. Можна сміливо сказати, що 80% всього каркаса виготовляється на комбінаті. Основні елементи майбутнього будинку - СІП панелі - виготовляються тільки на комбінаті. Із застосуванням складного клєєнаносного верстату і пресувального обладнання. А розкрій на спеціальному верстаті. Завдяки заводському виготовленню, досягається висока точність кожного елементу. При складанні на місці будівництва виключається будь-яка підгонка елементів, практично виключений людський фактор.

Канадська технологія, це коли на об'єкт будівництва будинків швидкого спорудження приїжджає повністю готовий конструктив (домокомплект), який збирається невеликою бригадою з 4 чоловік за 10-20 днів, без залучення спеціальної техніки. Навіть будівництвом назвати цей процес досить складно - ЗБІРКА.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ БУДИНКІВ ШВИДКОГО СПОРУДЖЕННЯ


ЦІНА, ВАРТІСТЬ БУДИНКІВ ШВИДКОГО СПОРУДЖЕННЯ із СІП панелі
від 210 у.о. загальної площі у стані ПІД ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ціни, вартості будівництва БУДИНКУ ШВИДКОГО СПОРУДЖЕННЯ


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ