Будинки за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Канадська технологія - доступна ціна готового будинку!

Будівництво дешевих канадських будинків за канадською технологією

СІП панелі - основний матеріал будинків за канадської технології

Канадська технологія набирає популярність завдяки своїй простоті, швидкості збирання і високими експлуатаційними показниками будівель. Спеціальні СІП ПАНЕЛІ, з яких збирають такі дома, відповідають практично всім вимогам, які висувають будівельним матеріалам, на території країн Євросоюзу, Канади та України.

Будівництво дешевих канадських будинків за канадською технологієюВиготовлений і скомплектований на виробництві готовий комплект будинку (домокомплект) доставляють на місце будівництва. Збірка відбувається строго за кресленнями. Насамперед відбувається установка на фундамент СІП панелей підлоги. Вони також, додатково ізолюються на нижньому рівні, за допомогою бітумної мастики. Перш ніж з'єднати між собою панелі, їх попередньо обробляють за допомогою монтажної піни, після чого фіксують саморізами. У пази стінових панелей поміщається обв'язувальний брус, який забезпечує стабільну жорсткість всієї конструкції, особливо в горизонтальній площині.

Граничної товщини полістирольних плит досить для того щоб підлога була теплою і не пропускала вологу. На поверхні плит можна облаштувати систему теплих підлог.


Доступна ціна будівництва за канадською технологією
від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж" = від 210 у.о.


Будівництво дешевих канадських будинків за канадською технологією

Основи будівництва за канадською технологією

Після, встановлюються стінових СІП панелей, до підлогового перекриття кріпиться обв'язувальний брус на саморізи або цвяхи. Правильність установки бруса визначають за допомогою спеціального пристрою-шаблону. Через товщину бруса і панелі просвердлюється отвір, через який жорстко закріплюють конструкцію, що стоїть на фундаменті, за допомогою анкерних болтів.

Будівництво дешевих канадських будинків за канадською технологієюЗа канадською технологією установку стін починають, як правило, з кутової частини будинку. Першу панель виставляють по рівню, після чого міцно закріплюють до обв'язувального бруса. Дотримуючи прямий кут до першої СІП панелі, кріплять іншу, з'єднання попередньо обробляють монтажною піною. За допомогою дрилі і довгих саморізів (220мм) панелі з'єднуються між собою. Технологічні пази зверху обробляють піною і поміщають в них дошки, призначені для обв'язки.

У канадських будинках можлива установка, не тільки каркасних перегородок заповнених утеплювачем і обшитих зовні фасадним матеріалом, але і установка СІП стін всередині приміщень.

Каркасні перегородки дешевші, але СІП панельний метод ефективніше, тому що такі перегородки використовуються в якості несучих конструкцій.

ЦІНА будинків побудованих за КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

На остаточну вартість будинку в Україні, впливає багато чинників. Це і архітектурна складність чи простота будинку; загальний метраж; складність будівництва; сезонність.

Але орієнтовну вартість чи ціну будинку за канадською технологією сказати можливо.


ЦІНА, ВАРТІСТЬ будинку побудованого за канадською технологією
від 210 у.о. загальної площі


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК вартості, доступної ціни будівництва за канадською технологією

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ