Будуємо взимку

Будуємо канадські будинки з СІП панелей ВЗИМКУ!

Будинок збудований за канадською технологією взимкуСІП панелі стали одним з тих будівельних матеріалів, використовувати які можна цілий рік, особливо якщо мова іде про зимове будівництво.

А чи є реальні переваги у зведення будівель в зимовий період?

Звичайно! Сезонні знижки на будівельні матеріали!

Майже всі класичні будівельні технології вважають зимове будівництво неефективним, а інколи і ДОРОГИМ!

Виключенням з правил будуть канадські будинки із СІП панелей!

Технологія будівництва взимку (зимове будівництво)


Канадська технологія будівництва виключає мокрі процеси.
Будувати із СИП панелей можливо взимку, якщо температура не нища за -150 С


Зимове будівництвоВелика частина магазинів і виробників будівельних матеріалів не дарма вважають зиму «мертвим» сезоном. Майже ніхто не будує і не робить ремонт в цей період, звідси і очікуване падіння продажів. З метою залучення клієнтів, продавці оголошують спеціальні ціни на свої товари, тому купити все необхідне взимку набагато простіше і, що ще важливіше, економніше для гаманця.

  • Можливість швидкого сушіння бруса

Під час проведення будівельних робіт, в тому числі і збірки каркасно-панельного будинку з СИП панелей, необхідно дотримуватися певних важливих умов. Так, вологість бруса повинна бути не більше 12-14 відсотків, тоді як спочатку в розпиляне матеріалі ВЗИМКУ міститься близько 30 відсотків вологи. У зимовий період сушка бруса проходить швидше, що пов'язано з низькою вологістю повітря і меншою вологістю самого древа. Менше витрат на сушку - менша ціна бруса для споживача! Менша вартість домокомплекту !!

  • Низька вартість робочої сили

Зимове будівництвоУ літній період кваліфіковані будівельники просто не знають відпочинку. Велика кількість об'єктів і бажання заробити гроші змушують фахівців працювати з ранку до вечора, а черга з бажаючих найняти будівельну бригаду розтягується на всі три місяці. Високий попит, як відомо, веде до збільшення вартості, і будівельна сфера - не виняток.

Взимку велика частина будівництв припиняється, так як в умовах низьких температур неможливо використання розчинів, а міцність з'єднання матеріалів на морозному повітрі знижується. Ось чому зведення будинків з СИП (SIPs) панелей, якs не обмеженs певним температурним діапазоном, стає вигідніше саме взимку. А можливість зведення фундаменту з гвинтових паль навіть при мінусовій температурі, відкриває будівництву із СИП панелей взимку величезну кількість замовлень.

  • Фундаменти для канадських будинків взимку

Зимове будівництвоФундамент, який використовується при будівництві будинків з СИП панелей, базується на технології закручуванні спеціальних паль в грунт. Глибина забурювання палі під землю повинна бути не менше глибини промерзання грунту в конкретному регіоні. Загвинчування паль здійснюється за допомогою спеціального агрегату - гідробур, управління яким здійснює машиніст. Допустима і ручна установка паль, однак при цьому досить складно домогтися їх строго вертикального розташування. Після монтажу паль їх обрізають, а потім заповнюють бетоном для додання конструкції більшої міцності і антикорозійного властивостей. Фундамент такого типу не тільки швидко встановлюється (за 1-2 робочих дні), але і допомагає скорегувати можливі нерівності рельєфу ділянки. Спеціальний особливо міцний наконечник палі дає їй можливість легко входити навіть в сильно промерзла грунт.

  • Взимку кліматичні умови оптимальні для СІП панельного будівництва

Будинок збудований за канадською технологією взимкуНизькі температури взимку не дають розвиватися в дерев'яному брусі грибкам, паразитам та цвілі.

Якщо Ви заздалегідь підготували свій фундамент, то будівельні роботи вам проведуть взимку.

Під час зимових холодів повітря на вулиці практично не містить вологи, що позитивно позначається на будь-яких конструкціях з деревини. Що ж стосується заливки фундаменту, то сучасні добавки роблять можливим роботу при температурах до -25 градусів Цельсія. Крім того, використовується монтажна піна, при будівництві будинків з СИП панелей, з високою морозостійкостю, до -150 С. Таким чином, як ви можете переконатися, у зимового будівництва з СИП (SIP) панелей є маса переваг.


Наступне літо 2017 року -
Ви точно зустрінете в своєму власному будинку!


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ