Внутрішнє оздоблення канадських будинків. Частина 2.

Внутрішнє оздоблення котельної кімнати, підлоги, стін, стелі

в канадських будинках

Будинок збудований за канадською технологією

Гіпсокартон - головний матеріал внутрішнього оздоблення в канадських будинках

Головні вороги дерева ВОГОНЬ і ВОДА. І в першому і в другому випадку гідну відсіч дасть - ГИПСОКАРТОН в поєднанні з додатковою гідроізоляцією. З одним застереженням, що для вологих приміщень ми використовуємо вологостійкий гіпсокартон і акрилову гідроізоляцію. Дуже важливо, перед кріпленням гіпсокартону, всі стики між СІП панелями замазати акриловим герметіком. Ця мастика не схильна до остаточного затвердіння, а значить, з часом, не втратить еластичності і не дасть тріщин. Крім замазування стиків між СІП панелями стін, необхідно промазати всі панелі підлоги, з обов'язковим промазуванням низу стінових панелей до висоти 150-200 мм. Це дасть нашому канадському будинку надійний захист від можливих протікань сантехнічних приладів або побутової техніки.


ЧИТАТИ СТАТТЮ "Сантехніка в канадському домі"


Після розведення сантехніки по стінам і підлозі в ванних кімнатах, можна приступати до гіпсокартону. 


Нагадуємо, що в усіх будинках від будівельної компанії "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж":
сауни, котельні, гаражі, топкові, комори вже поставляються на будівництво з магнезитом.


КОТЕЛЬНА КІМНАТА в канадському, каркасному будинку з СИП панелей.

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинків

Найчастіше це окрема кімната, з обов'язково окремим входом. Оздоблення цього приміщення зовсім не обов'язково повинна бути вишуканим і дорогим. Головне завдання - це необхідне обладнання, тому краще на нього і направити великі витрати, а обробку зробити у мінімалізмі. З появою нових СІП панелей з магнезитом, питання обробки цих приміщень взагалі не стоїть гостро. Такі панелі забезпечать необхідну пожежну безпеку, додаткову звукоізоляцію і закінчений естетичний вигляд. Достатнім буде просто покрити ці панелі фарбою, а стики закрити декоративними планками. Межа вогнестійкості наших панелей - 60 хвилин.

Інший крок. Основним обладнанням котельні будуть опалювальний котел і насосна станція води. Можна застосувати для обробки відомий нам вогнестійкий гіпсокартон для приміщень з підвищеною небезпекою вогню, але він вимагає фінішної обробки. Тому ми радимо, застосовувати цементно-стружкові плити (ЦСП). Ця плита абсолютно не вбирає вологу, застосовується для фасадних робіт і відноситься до вогнестійких матеріалів. Межа вогнестійкості на позначці 50 хвилин, що майже в два рази більше, ніж у гіпсокартону.

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинківОбробка ПІДЛОГИ в канадському, каркасному будинку з СИП панелей.

При обробці підлоги в канадскому ,каркасном будинку з СИП панелей можна застосовувати будь-який матеріал. Це і ламінат, лінолеум, дошка для підлоги, килимові покриття для підлоги ... Проте їх укладання значно спрощується в порівнянні з кам'яними будинками.


Перед укладанням оздоблення підлоги другого поверху
обов'язково прокладіть звукоізоляційний матеріал!


Наприклад, коркова підкладка. Плюси цього матеріалу НЕЗАПЕРЕЧНІ. Це 100% натуральний матеріал, а головне прекрасно гасить ударні звуки. Присутність коркового матеріалу, під основним покриттям підлоги, значно поліпшить звукоізоляцію міжповерхового перекриття.

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинківРобоча СТІНА КУХНІ в каркасному, канадському СІП панельному будинку.

Особливої ​​рызницы робоча стінка кухні від оздоблення стін у ванній кімнаті не має. Бажано всю стіну обробити через гідроізоляцію вологостійким гіпсокартоном. Але можна, і в більшості СІП панельних будинків так і роблять. Прикріпити звичайний гіпсокартон і на нього укладати декоративну плитку. З появою нових СІП панелей з магнезитом, це завдання можна вирішити на стадії проектування майбутнього будинку. Наші архітектори обов'язково порекомендують Вам зробити кухонну стіну з цих панелей. З уже зібраному будинку така стіна буде відразу готова до декоративної обробки, не рахуючи всіх інших переваг таких панелей.


Будівельна компанія "ПРОМЖИТЛОБУД Котедж"
виконує всі роботи з внутрішнього оздоблення канадських будинків


Оздоблення СТЕЛІ в СІП панельному будинку.

Роботи по внутрішньому оздобленню канадських будинківЗгадаэмо, наші колишні будинки і квартири, в яких єдиним місцем, якого не торкалася рука архітектора, були стелі. Кривий або рівний, білий або заклеєний шпалерами - ось, напевно, і усі його характеристики. Але пройшли роки і цей «чистий аркуш» дочекався свого часу і повністю готовий прийняти найсміливіші дизайнерські рішення. Як і раніше, як і будь-яка інша внутрішнє оздоблення в канадських будинках, побудованих з СИП панелей, все дуже просто і доступно. Багато що залежить від фантазії дизайнера і особисто Вашої. Невеликою незручністю може бути, якщо частина інженерних систем буде прокладена під стелею. Звичайно, їх потрібно приховати. Найчастіше застосовують дизайнерські підвісні стелі з гіпсокартону. Або натяжні французькі стелі. А в поєднанні цих двох елементів декору - може вийти неповторний ансамбль розкоші і затишку. Можна застосувати і більш прості, класичні форми - гіпсокартон і фарбування.

Більш детальну інформацію з внутрішнього оздоблення канадських, каркасних будинків з СИП панелей можна у нас в офісі або за основним телефону.

ЦІНА, ВАРТІСТЬ РОБІТ З ВНУТРІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ канадських будинків


ЦІНА, ВАРТІСТЬ робіт з внутрішнього оздоблення канадськогобудинку
біля 100-150 у.о. загальної площі


ДИВИТИСЬ внутрішнє оздоблення побудованих канадських будинків


Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ