Наше виробництво СІП панелей

Наше виробництво СІП панелей в Україні

Тільки заводське виробництво панелей

Производство СИП панелей УкраинаСІП панель - це основний будівельний матеріал канадського будинку, до виробництва якого необхідно ставитися з особливою увагою.
Тільки заводським методом виробництва можна домогтися дійсно якісної панелі, з точки зору геометричних і фізичних властивостей.
Сам процес виробництва СІП панелей полягає в поетапному склеюванні двох ОСП плит і утеплювача між собою. Звучить дуже просто, але є кілька основних етапів виробництва.

Головні етапи виробництва СІП панелей

1. Клеєнанесення

Производство СИП панелей УкраинаПроизводство СИП панелей УкраинаГоловною вимогою, на наш погляд, є точно дозоване клеєнанесення, що відповідає за несучі здібності всього будинку. Для склеювання елементів майбутньої панелі підходить тільки однокомпонентний поліуретановий клей. Він екологічний, абсолютно не має запаху, а після повного висихання кристалізується до твердого стану. Розірвати склеєні предмети без їх руйнування неможливо. Але клей все ж залишається еластичним, що сприяє прогибу СІП панелі без зламу. Така властивість панелей допомагає СІП панельним будинкам протистояти землетрусу до 9 балів, витримувати падіння важких предметів (дерев).

Саме ці властивості клею і визначили його використання у виробництві якісних панелей.

Производство СИП панелей УкраинаНа нашому виробництві клей наноситься в автоматичному режимі. Програмою встановлено 140 гр.метр кв., Що повністю відповідає європейським вимогам до такого продукту. Клей однокомпонентний, щоб почати хімічний процес потрібен другий компонент - це вода.

Сам принцип нанесення полягає в русі платформи з заготовками майбутніх СІП панелей (ОСП плити, утеплювач) під установкою клеенанесенія, де за один прохід наноситься доріжками клей, а при повторному поверненні на нього наноситься водяний туман.

Починається хімічний процес при якому, утворений клейовий склад почне збільшуватися в об'ємі. Для того, що б маса розподілилася по площі в ширину і склеїла велику площу, зібрані СІП панелі переміщують в прес.

2. Пресування

Производство СИП панелей УкраинаНаша лінія по виробництву СІП панелей оснащена двома пневматичних пресами. Пресування панелей не менш важливий етап виробництва ніж клеєнанесення. Основна функція пресів - це направити розподіл клею по внутрішньої площині панелі і повністю виключити можливість підняття клеєм ОСП плит. Зберігаючи при цьому задані геометричні товщини СІП панелей. Панелі знаходяться в пресах до їх повного висихання, вірніше сказати до повного завершення хімічного процесу в клеї.
По закінченню заданого часу пресування панелей їх переміщують на склад, де вони повинні пролежати не менше 12 годин. Тільки після цього можна приступати до їх розкрию.

3. Розкрій СІП панелей

Раскрой СИП панелей

Для розкрою СІП панелей ми застосовуємо спеціальний верстат з зовнішнім діаметром пилкового диска 900 мм. Така пила з легкістю розпиляє будь-яку панель з товщиною до 350 мм. А можливість нахиляти диск під кутом щодо столу, дає додаткову перевагу - кроїти панелі для будівництва теплих СІП дахів і пасивних будинків.

Потрібно зауважити, що канадська технологія передбачає використовувати для будівництва дахів, перекриттів, підлог першого поверху, тільки панелі з шириною не більше за 620 мм. Це означає, що кожну таку панель необхідно розрізати уздовж на дві половини, що при складанні канадського будинку подвоїть кількість використанного брусу і надійно зміцнить ці будівельні конструкції. Такий розкрій СІП панелей виробляється на цьому ж верстаті.

Производство СИП панелей Украина

Потужність СІП виробництва

Кілька слів про потужність нашого СІП виробництва. За одну зміну ми можемо виробити близько 120 цілих СІП панелей, що цілком достатньо для будівництва одного канадського будинку загальною площею близько 100 кв.м.

Розкрій СИП панелей, процес досить складний і тривалий, а значить за одну зміну може бути перероблено близько 40-50 панелей. Це означає, що виробництво може підготувати за місяць 10 -12 домокомплектів або 2600 цілих СІП панелей.
Наше виробництво має криті складські приміщення, зручні під'їзди і укомплектовано автонавантажувачем.
Ми можемо готувати домокомплекти для надійного зимового зберігання на спеціальних умовах.

Ціна, вартість СІП панелей нашого виробництва


ЦІНУ, ВАРТІСТЬ СІП панелей вироблених заводським методом
Можна дізнатися в статті "Ціна на СІП панелі"


ФОТО приклади виробництва СІП панелей в Україні

Производство СИП панелей УкраинаСИП панели Киев

Производство СИП панелей Украина, Киев
Производство СИП панелей Украина, Киев

Производство СИП панелей Украина, Киев

Производство СИП панелей Украина, Киев

Производство СИП панелей Украина, КиевРаскрой СИП панелей Украина, КиевРаскрой СИП панелей Украина, Киев

Комментарии


ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК власного ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧОГО БУДИНКУ